İzleyicilere Salak Diyen Kerem Bursin'den Özür

İzleyicilere Salak Diyen Kerem Bursin'den Özür Kerem Bursin canlı yayın izleyicilerine salak dediği için özür diledi

İzleyicilere Salak Diyen Kerem Bursin'den Özür

İzleyicilere Salak Diyen Kerem Bursin'den Özür Kerem Bursin canlı yayın izleyicilerine salak dediği için özür diledi. Sen Çal Kapımı dizisi oyuncusu Kerem Bursin dün rol arkadaşı Hande Erçel ile gerçekleştirdiği canlı yayında kullandığı kelime için özür diledi. Kerem Bursin'in özürü de sosyal medyada olay oldu.

Ünlü oyuncu dün Hande Erçel ile Instagram'dan canlı yayın açmıştı. Bürsin, "yayının sonunda sosyal mesaj verebiliyor muyuz?" diye sordu. Oyuncu ardından "O kafelere gidiyorsunuz ya maskelerinizi çıkarıyorsunuz ya affedersiniz de salaksınız! I am sorry, salaksınız. Ailelerinizi, insanları bir düşünün" diyerek herkesi kızdırmıştı. İyi bir şey yapmak isterken söylediği "Salaksınız" kelimesi izleyenleri kızdırdı. Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyünce oyuncudan özür mesajı geldi.

Sosyal medya hesabından video paylaşımı yaparak özür dileyen Bursin'in videosu de trend oldu. Kerem Bursin "Dün canlı yayında kullandığım bir kelime, başka bir şey oldu… Bu yüzden kabul ediyorum 'salak' kelimesini kullanmak doğru ve hoş bir tercih değildi. Hatta yanlıştı. Bu yanlışım için özür dilerim" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER