İstiklal Marşını bilmediği için linç yiyen Şevval Şahin'e ünlülerden destek

İstiklal Marşını bilmediği için linç yiyen Şevval Şahin'e ünlülerden destek! Reyting uğruna kurban olan Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek

MAGAZİN 28.10.2020, 22:13 athena
İstiklal Marşını bilmediği için linç yiyen Şevval Şahin'e ünlülerden destek

2018 Miss Turkey güzeli ve ünlü model Şevval Şahin'e CNN'de yapılanlara ünlü isimlerden destek geldi. Ünlü model katıldığı programda İstiklal Marşı, Atatürk'ün bir sözü ve Fahrettin Koca sorularına yanıt verememişti. Bu yüzden linç yiyen Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi. Kendisine sorulan sorular karşısında stüdyoyu terk eden güzel model Instagram hesabından açıklama yaptı. Ünlü model in reyting uğruna bilinçli olarak köşeye sıkıştırıldığını açıklamıştı.

Ünlü modele belki de ülkenin en çok linç yiyen isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı destekledi. Ülkedeki linç kültürünü eleştiren ünlü isimlerden olan Şeyma Subaşı "Yapılan yorumları yapılan haksızlığı ben de görüyorum, Tamamen arkasındayım, keşke bana daha önce sormuş olsaydı. Ben 30 yaşındayım kendisi 20 yaşında. Ben bu günlerden geçtim ve hala geçiyorum. Ama çok üzülerek söylüyorum ki o kadar kıskanç bir milletiz ki; insanlara haksızlık yaparak besleniyoruz. Bizim için üzülmüyorum size üzülüyorum, böyle bir karaktere sahip olduğunuz için." ifadelerine yer verdi.

Enis Arıkan ise konu hakkında " "Kızcağıza bilgisizliğinden kızmamız gereken yerde o iki bayan sunucu için o kadar çok şey söyleyebilirim ki" açıklamalarına yer verdi. Bahar Şahin ise ünlü model Şevval Şahin'i zor duruma düşüren sunuculara "İğrençsiniz şeklind eyanıt verdi. 

Tepki gösterenler arasında Hazal Kaya, Tanem Sivar, Doğa Rutkay, Pınar Altuğ da yer aldı. Uzun süre İngiltere'de yaşayan Şevval Şahin'in soruları bilmemesi büyük tepki çekerken onu zor duruma düşüren sunucular da büyük tepki gördü. 

Yorumlar (0)