Işın Karaca Merve Boluğur Arasındaki Kriz Bitmiyor Işın Karaca: Güzellik Geçicidir Açıklaması

Kamumanset.com - Işın Karaca Merve Boluğur Arasındaki Kriz Bitmiyor Işın Karaca: Güzellik Geçicidir Açıklaması. Merve Boluğur Işın Karaca Tartışmasında Son Nokta. Işın Karaca ile Merve Boluğur  arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam etmekte. Ünlü şarkıcı ve müzisyen olan Işın Karaca Merve Boluğur arasında gerilim bitmek bilmiyor. Daha önceki Merve Boluğur'un müzik çıkaracağı yönündeki haberlerin ardından Merve Boluğur'un cevabı gecikmedi.

Işın Karaca Merve Boluğur Arasındaki Kriz Bitmiyor Işın Karaca: Güzellik Geçicidir Açıklaması

Kamumanset.com - Işın Karaca ile Merve Boluğur  arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam etmekte. Ünlü şarkıcı ve müzisyen olan Işın Karaca Merve Boluğur arasında gerilim bitmek bilmiyor. Daha önceki Merve Boluğur'un müzik çıkaracağı yönündeki haberlerin ardından Merve Boluğur'un cevabı gecikmedi.

Işın Karaca ile Merve Boluğur sosyal medya da kilo tartışması yaşaması gerilimi arttımaya sebep olmuştur. Şarkıcı Işın Karaca'nın cevabı sosyal medyada çok konuşulmuştu.

"Bu haberler çıktı ben dört gün sonra cevap verdim. hemen cevap vermediğini dile getirdi mademki soylemedin ben söylemedin diyecektin güzel kız diye devam ettim ve kim yeni şarkı yaptıysa o anki denyoluğuma denk gelmiştir güzellik gecici kavramdir kimsenin güzelliğini kıskanmam kilolarıma da laf söyletmem" şeklinde açıklaması çok konuşulmuştu. Ünlü şarkıcı Işın Karaca'nın sosyal medya açıklamasının ardından ortam yine gerildi.

Karaca sosyal medya hesabından kilosuna laf söyleyen takipçilerine de sert sözlerini yöneltmişti. Işın Karaca ve Merve Boluğur arasındaki gerilim ise sosyal medyada damga vurdu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 12:52

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER