Irmak Ünal koronavirüse yakalandı Irmak Ünal Sağlık Durumu Nasıl

Kamumanset.com - Irmak Ünal koronavirüse yakalandı "Perişan oldum" açıklaması Irmak Ünal'ın sağlık durumu. Irmak Ünal neden koronavirüse yakalandı?

MAGAZİN 31.10.2020, 09:46 31.10.2020, 09:46 athena
Irmak Ünal koronavirüse yakalandı Irmak Ünal Sağlık Durumu Nasıl

Kamumanset.com - Cihan Ünal'ın kızı olan Irmak Ünal kovid-19'a yakalandı. Sosyal medya hesabından video paylaşan Irmak Ünal yurt dılından gelen arkadaşları ile görüşerek hata yaptığını belirtti. Irmak Ünal sağlık durumu hakkında "Çok sert geçiyor, perişan oldum" ifadelerine yer verdi. Dünya genelinde etkisi giderek artan koronaviüse Irmak Ünal'da yakalandı.

Irmak Ünal, koronavirüse yakalanan ünlü isimler arasındaki yerini aldı. Dört gündür koronavirüs ile savaşan oyuncu Irmak Ünal paylaşımında şu ifadelere yer verdi. Boğuşuyorum' diyorum çünkü gerçek bir boğuşma geçirdim. Çok şükür bugün kendimi iyi hissediyorum. Bütün yazı çok dikkatli geçirdim, Bodrum'da tam bir izolasyon temposunda yaşadım. Doğru beslenme ile bağışıklık sistemimi güçlü tutmaya çalıştım. Sosyalleştiğim zamanlarda çok dikkatliydim. Maalesef okulların açılmasıyla İstanbul'a gelme kararı aldım ve aynı hafta bir arkadaşımdan bu hastalığı yakaladım. Herkes farklı geçiriyor. Ancak uluslararası uçuş yapan insanların 14 gün karantinada bulunması gerekiyor. Ben bu tarz bir hataya kurban gittim. Bunu bilseydim o kişiyle vakit geçirmezdim. Çünkü ben kendimce kurallarım var. Annem ve üvey babam kronik hasta çok dikkatli olmaya çalışıyorum. Kimsenin seyahati beni ilgilendirmiyor ama seyahat sonrası karantinanız beni ilgilendiriyor. Çok sert geçiyor, perişan oldum. Çevremizdeki insanlar için dikkatli olmak zorundayız. Çok sağlıklı olmama rağmen benim vücudumda yenik düştü. Lütfen kapalı alanlarda da maske takın" ifadelerine yer verdi.

3 gündür ilacını alamadığını ifade eden oyuncu Irmak Ünal hala ilacının kendisine ulaşmadığını söyledi. Irmak ünal koronavirüsü atlatmak için savaş verdiğini söyledi.

Yorumlar (0)