İpek Filiz Yazıcı ve Ufuk Beydemir Aşk Mı Yaşıyor İşte O Paylaşım

İpek Filiz Yazıcı ve Ufuk Beydemir Aşk Mı Yaşıyor İşte O Paylaşım Ünlü oyuncu İpek Filiz Yazıcı ve şarkıcı Ufuk Beydemir yeni bir aşka mı yelken açtı?

İpek Filiz Yazıcı ve Ufuk Beydemir Aşk Mı Yaşıyor İşte O Paylaşım

İpek Filiz Yazıcı ve Ufuk Beydemir Aşk Mı Yaşıyor İşte O Paylaşım Ünlü oyuncu İpek Filiz Yazıcı ve şarkıcı Ufuk Beydemir yeni bir aşka mı yelken açtı? Ünlü şarkıcı Ufuk Beydemir ve Aşk 101 dizisi ile popülerlik kazanan genç oyuncu İpek Filiz Yazıcı aşk mı yaşıyor? 

Şarkıcı Ufuk Beydemir'in yeni yaşını kutlayan oyuncu İpek Filiz Yazıcı fotoğrafın altına "İyi ki doğmuş ??" notunu düşünce ve kalp emojisi koyunca iddialar da doğruluk kazandı. Şarkıcı Ufuk Beydemir'in doğum gününü kutlayan İpek Filiz Yazıcı, fotoğrafın altına "İyi ki doğmuş ??" dedi ve kalp emojisi koydu Ufuk .Beydemir ise bu yoruma "Teşekkürler hanımefendi ??"sözleriyle karşılık vermesi olay oldu.

Sosyal medyada oldukça yankı gören bu olay da iddiaları doğrulamış oldu. İki ismin de paylaşımlarında kalp emojisi kullanmaları aşk iddialarına da açıklık getirdi. Ay Tenli Kadın şarkısı ile dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Ufuk Beydemir 29 yaşında. Aşk 101 dizisi ile popülerlik kazanan oyuncu İpek Filiz Yazıcı ise 19 yaşında.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER