İngiliz model Kelly Brook'un Yatak Odası Pozu Sosyal Medyayı Salladı.

Kamumanset.com - İngiliz model Kelly Brook'un Yatak Odası Pozu Sosyal Medyayı Salladı. İngiliz model Kelly Brook kilolarından kurtulmak için yatak odasına koyduğu trambolinde zayıflıyor. Kıvrımlarıyla ünlü medelin yatak odası posu sosyal medyayı salladı.

İngiliz model Kelly Brook'un Yatak Odası Pozu Sosyal Medyayı Salladı.

Kamumanset.com - Kıvrımlı model Kelly Brook yatak odasında sevgilisine böyle poz verdi!

Eski manken Kelly Brook, kilolarından kurtulmaya karar verdi. İngiliz model pandemi yüzünden kapalı olan spor salonuna gidemediği için egzersiz programını evde devam ettirmeye çalışıyor.

 
Kıvrımlı model Kelly Brook yatak odasında sevgilisine böyle poz verdi!

Kıvrımlı güzel yatak odasına koyduğu trambolin üzerinde veriği pozları sosyal medya hesabından paylaştı.

İngiltere’de yaşayan Kelly Brook, kasvetli ve yağmurlu hava yüzünden modunda olmasa da yatak odasına koyduğu trambolinde zıplayarak egzersiz planına sadık kalmaya çalıştığını söyledi.

Instagram’da yaptığı paylaşımına "Yatak Odası Çalışması" başlığı atan Kelly Brook, şunları yazdı: "Yalan söyleyemeyeceğim. Ocak ayındayız ve bu yüzden bu sabah hiç motive değilim. Camdan dışarı baktığımda havanın gri ve yağmurlu olduğunu gördüm!!! Zaten şu anda spor salonuna gidemiyoruz bu yüzden bahçeyi gören yatak odama küçük bir trambolin kurarak kendimi iyi hissettirecek bazı hareketler yapıyorum."

Yeni başladığı kilo verme çabaları karşılığında iki kilo verdiğini söyleyen Kelly Brook, fotoğraflarını çektiği için sevgilisi Jeremy Parisi'ye teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 00:21

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER