İlber Ortaylı Canlı Yayın Bitti Sandı Sözleri Şok Yarattı: Maşallah Şuna Bak

İlber Ortaylı Canlı Yayın Bitti Sandı Sözleri Şok Yarattı: Maşallah Şuna Bak İlber Ortaylı'dan Cansu Özgen'e şok sözler

İlber Ortaylı Canlı Yayın Bitti Sandı Sözleri Şok Yarattı: Maşallah Şuna Bak

İlber Ortaylı Canlı Yayın Bitti Sandı Sözleri Şok Yarattı: Maşallah Şuna Bak İlber Ortaylı'dan Cansu Özgen'e şok sözler. Ünlü tarihçi İlber Ortaylı Cansu Canan Özgen'in Instagram üzerinden yaptığı canlı yayına konuk oldu. Cansu Canan Özgen için söylediği sözler olay oldu. Cansu Canan Özgen için “Maşallah şuna bak” sözleri sosyal medyada olay oldu. Açıklamaları ile her daim dikkatleri üzerine çeken ünlü tarihçi İlber Ortayı canlı yayında yaşadığı bir an yüzünden sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Ünlü tarihçi İlber Ortaylı söylediği sözler yüzünden sosyal medyanın dilinden düşmedi. İlber Ortaylı canlı yayının bittiği sanıp Cansu Canan Özgen'e iltifat etti. Cansu Canan Özgen ve İlber Ortaylı’nın yaptığı canlı yayının sonunda Özgen: “Hocam teşekkür ederim, sağlık sıhhat diliyorum, görüşmek üzere” dedi. Tarihçi İlber Ortaylı ise Cansu Canan Özgen’e "Sağ ol” dedi. Ardından yayının sona erdiğini düşünen Ortaylı Maşallah şuna bak” deyince sosyal medyada olay oldu. 

İlber Ortaylı'nın canlı yayında yaptığı gaf sosyal medyanın diline düştü. İlber Ortaylı'nın başına gelen olay sonrası herhangi bir açıklamada bulunmaması dikkat çekti. Ünlü tarihçi İlber Ortaylı'nın canlı yayın gafı gündem oldu. Olay sonrası Cansu Canan Özgen'den de herhangi bir açıklama gelmedi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER