İbrahim Tatlıses Savcılığa Başvurdu: Onun İsmiyle Tehdit Ediliyorum

İbrahim Tatlıses Savcılığa Başvurdu: Onun İsmiyle Tehdit Ediliyorum İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu

İbrahim Tatlıses Savcılığa Başvurdu: Onun İsmiyle Tehdit Ediliyorum

İbrahim Tatlıses Savcılığa Başvurdu: Onun İsmiyle Tehdit Ediliyorum İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu. 14 Mart 2011 gecesi İbo Show programı çıkışında Maslak'ta uzun namlulu silahla açılan ateş sonucu kafasından vurulan İbrahim Tatlıses uzun süre tedavi görmüştü. Abdullah Uçmak etiketiyle sosyal medyada yapılan paylaşım sonrası "Onun ismiyle sosyal medyada tehdit ediliyorum" diyerek savcılığa başvuran İbrahim Tatlıses gündem oldu. 

Türkücü İbrahim Tatlıses şikayet dilekçesinde  "Abdullah Uçmak tarafından öldürülmeye çalışıldığım kamuoyunun malumu. Onun ismiyle sosyal medyada tehdit ediliyorum" ifadelerine yer verdi. İbrahim Tatlıses açıklamasıyla gündem oldu. İbo Show'u yıllar sonra sunmaya başlayan İbrahim Tatlıses 2011 yılının Mart ayında Beyaz Tv'de yayınlanan İbo Show çıkışı Maslak'ta uzun namlulu silahla vurulmuştu. Kafasından yaralanan İbrahim Tatlıses hastaneye kaldırılmıştı ve 6 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesinde tedavisine başlanmıştı. O zamanlar saldırı hakkında soruşturma paylaşılmıştı suikastın bir numaralı zanlısı Abdullah Uçmak ise yakalanmıştı.

İbrahim Tatlıses iki hafta Acıbadem'de özel bir hastanede yoğun bakımı tedavisi görmüştü. 28 Mart 2011'de ise doktorların yaptığı açıklamaya göre yoğun bakımdan çıkmıştı. Almanya, Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri'nde tedavi gören İbrahim Tatlıses yıllar sonra tehdit edildiği gerekçesi ile yeniden savcılığa başvurdu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER