İbrahim Büyükak: İyi Ki 3 Adam'dan Ayrıldım

İbrahim Büyükak: İyi Ki 3 Adam'dan Ayrıldım Komedyen İbrahim Büyükak'tan dikkat çekici açıklama

İbrahim Büyükak: İyi Ki 3 Adam'dan Ayrıldım

İbrahim Büyükak: İyi Ki 3 Adam'dan Ayrıldım Komedyen İbrahim Büyükak'tan dikkat çekici açıklama.. Ünlü oyuncu İbrahim Büyükak 4 sene önce dağılan 3 Adam'ın üyesi olan İbrahim Büyükak açıklaması ile şaşırttı. 2018’de nikah masasına oturan İbrahim-Nurdan Büyükak’ın oğulları da 1.5 ay sonra doğacak.

Ünlü çift kontrol için geldikleri hastanede magazin muhabirleri ile ayak üstü sohbet etti. Ünlü oyuncu İbrahim Büyükak, "Ev zıbına boğulmuş durumda. Çocuk acaba modacı mı olacak? Benden daha fazla eşyası var daha doğmadan. Sürekli eşyalarına bakıp duygulanıyoruz." sözleriyle ile güldürdü.

Kuzey adında bir oğlu olan ve ikinci kez baba olmaya hazırlanan Eser Yenenler hakkında "Eser Yenenler babalık tavsiyesi verdi mi?" diyen muhabirlere cevap veren İbrahim Büyükak, "Hayatta Eser’i dinlemem. ‘Kanka çocuk yap’ deseydi yapmazdım mesela. Hayat bana o yüzden güzel. Ne zaman ‘3 Adam’dan ayrıldım, kendi başıma bir adım attım, hayat bana daha pozitif oldu. Bakın zayıfladım." diyerek güldürdü. Çocuklarını kucağına almaya gün sayan İbrahim Büyükak ve Nurdan Beşen mutlu halleri objektiflere yansıdı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER