İbrahim Büyükak'ın Bebeğinin İsmi Belli Oldu

İbrahim Büyükak'ın Bebeğinin İsmi Belli Oldu İbrahim Büyükak ve eşi Burdan Büyükakın heyecanla bekledikleri bebeklerinin adı belli oldu

İbrahim Büyükak'ın Bebeğinin İsmi Belli Oldu

İbrahim Büyükak'ın Bebeğinin İsmi Belli Oldu İbrahim Büyükak ve eşi Burdan Büyükakın heyecanla bekledikleri bebeklerinin adı belli oldu. Ünlü oyuncu ve komedyen İbrahim Büyükak ve eşi Nurdan Büyükak üç sene önce dünya evine girmişlerdi. İlk kez anne baba olma heyecanı yaşayan ünlü çift oğullarına vereceği ismi açıkladılar. Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile adını duyurduktan sonra komedi filmleri ile ününe ün katan ünlü oyuncu İbrahim Büyükak'dan beklenen haber geldi. Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç ile beraber 3 Adam formatının sunucusu olan İbrahim Büyükak ve eşi Nurdan Beşen bebeklerinin ismini açıkladı.

3 Adam'ın efsane ismi İbrahim Büyükak anne baba olma heyecanı yaşıyorlar. Oğullarını kucaklarına alacakları günleri sayan ikili bebeklerinin ismini ilk kez açıkladı. Ünlü çift yakın zamanda dünyaya gelecek bebeklerine Aslan ismini vereceklerini duyurdular. İbrahim Büyükak açıklamasında "Babam ve oğlum… Aslan…” notuyla yayınlarken eşi de paylaşımda bulundu.

Ünlü komedyenin eşi Nurdan Büyükak ise, “Oğlumun adını tişörtümde taşıyorum” paylaşımında bulunarak şaşırttı. Ünlü çift ilk çocuklarına Aslan adını verecekler.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER