İbo Show Defne Samyeli'ye Ağır Eleştiriler

İbo Show Defne Samyeli'ye Ağır Eleştiriler Bu akşamki İbo Show'un konuğu olan sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli Twitter'da eleştiri yağmuruna tutuldu

İbo Show Defne Samyeli'ye Ağır Eleştiriler

İbo Show Defne Samyeli'ye Ağır Eleştiriler Bu akşamki İbo Show'un konuğu olan sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli Twitter'da eleştiri yağmuruna tutuldu. İbo Show'un bu akşam ekrana gelen yeni bölümüne şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli'nin giydiği tulum ve söylediği şarkı ile gündem oldu.

Ünlü oyuncunun detone olan sesini ve kıyafetini eleştiren kullanıcılar, Twitter'dan ünlü sunucuya ağır eleştirilerde bulundular. Tulumu beğenilmeyen Defne Samyeli'nin sesi de eleştirildi. Star TV ekranlarında cumartesi akşamlarının vazgeçilmez programı İbo Show'un  bu haftaki konukları, Işın Karaca, Altay, Defne Samyeli ve Buray oldu.

Konuklardan Defne Samyeli ise Twitter'da detone olan sesi ile gündem oldu. İbo Show 20. bölümüne, Defne Samyeli rüzgarı geceye damga vurdu. Güzel sunucu ve şarkıcı program için simsiyah transparan bir tulum tercih etmesi ile eleştirildi. Gecede şarkı da söyleyen Defne Samyeli bazı anlarda detone oldu. Bu hareketi ile sosyal medyanın diline düştü.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER