İbo Show'a katılan Deniz Seki küplere bindi!

İbo Show'a katılan Deniz Seki küplere bindi! Şarkıcı Deniz Seki eleştirilere isyan etti

MAGAZİN 16.11.2020, 22:58 athena
İbo Show'a katılan Deniz Seki küplere bindi!

Ünlü şarkıcı Deniz Seki İbo Show'un ilk bölümüne yer alan konuklarından biriydi. İbo Show'a konuk olarak katılan Deniz Seki sosyal medyada kendisine apılan eleştirilerden sonra sessizliğini bozdu. Hem sesi hem dış görünüşü eleştirilen Deniz Seki isyan bayraklarını kaldırdı. İbo Show'a ktılan Deniz Seki eleştirilere tepki verdi.

Şarkıcı Deniz Seki 9 sene sonra İbo Show'a tekrar başlayan İbrahim Tatlıses'in programına katıldı. Sosyal medyada ise Deniz Sek'ye yapılan eleştrilerin sonu gelmedi. Şarkıcı Deniz Seki internet mecrasında kendisini eleştirenlere cevap verdi.  “Arkadaşlar İbo Show'un çekildiği arih 02.10.2020 ben 68, 7 kiloydum bugün 14.11.2020 tarihi itibarı ile 59 kilodayım. Yine söylemediğiniz ne kilom kalmış ne sesim. Hadi ben alıştım ama öncelikle bana bu emekleri sağlayan ekibe çok büyük haksızlık Ayrıca, bugün ölüp bayıldığınız hiçbir şarkıcı canlı canlı çıkıp 3 saat sahne yapamazken ben aslanlar gibi sahnemi gerçekleştiriyorum. Bunu en iyi sahneme gelenler bilir. Hepinizi çok seviyorum ve sevgiyle kucaklıyorum”ifadelerine yer verdi.

Deniz Seki'nin bu isyanına usta sanatçı Selda Bağcan'dan destek geldi. “Deniz Seki iyi bir şarkıcıdır, iyi de bir bestecidir. Söylediği şarkıyı da değişik ve güzel yorumladı. Şu ön yargıları da bıraksak artık...” ifadelerine yer vermiştir.

Yorumlar (0)