Hülya Avşar Masumiyet Dizisindeki Aşırı Filtreye: Biraz Gerildik

Hülya Avşar Masumiyet Dizisindeki Aşırı Filtreye: Biraz Gerildik Ünlü oyuncu Hülya Avşar Masumiyet dizisindeki yüzüne uygulanan aşırı filtreye kızdığını belirtti.

Hülya Avşar Masumiyet Dizisindeki Aşırı Filtreye: Biraz Gerildik

Hülya Avşar Masumiyet Dizisindeki Aşırı Filtreye: Biraz Gerildik Ünlü oyuncu Hülya Avşar Masumiyet dizisindeki yüzüne uygulanan aşırı filtreye kızdığını belirtti. Ünlü oyuncu Hülya Avşar'ın filtre yorumu çok konuşuldu. 

 Fox Tv ekranların sevilen dizisi Masumiyet dizisinin son bölümüne Hülya Avşar’ın yüzüne uygulanan filtre sosyal medyada alay konusu olmuştu. İlk bölümlerinde tüm yüz hataları belli olan Avşar'ın son bölümünde kullanılan özel filtre ile yüz hattı flulaştırıldı. Tüm oyuncular aynı kamera ile görüntülenirken, Hülya Avşar'a özel filtre uygulanması Hülya Avşarı'ı da kızdırdı. Başrollerinde Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ ile beraber yer aldığı Masumiyet Dizisi'ndeki filtreli sahnelerinde olay olan Hülya Avşar açıklamada bulundu.

Ünlü oyuncu Hülya Avşar "Hepimiz şaşırdık; vala bir yanlışlık oldu. Aramam gereken yerleri aradım biraz gerildik, ama sonra da ne olacak yani dalga geçmeye başladı. Umurumda değil neysek o!" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER