Hülya Avşar'ın Sapyoseksüelim Açıklamasından Sonra Müge Anlı'nı Psikiyatristinden Olay Yorum!

Hülya Avşar'ın Sapyoseksüelim Açıklamasından Sonra Müge Anlı'nı Psikiyatristinden Olay Yorum! Hülya Avşar'ın itirafına Müge Anlı'nın psikiyatristinden şaşırtan yorum geldi

Hülya Avşar'ın Sapyoseksüelim Açıklamasından Sonra Müge Anlı'nı Psikiyatristinden Olay Yorum!

Hülya Avşar'ın Sapyoseksüelim Açıklamasından Sonra Müge Anlı'nı Psikiyatristinden Olay Yorum! Hülya Avşar'ın itirafına Müge Anlı'nın psikiyatristinden şaşırtan yorum geldi. Müge Anlı'nın programıyla tanınan Arif Verimli'den geldi. Ünlü psikiyatristin paylaşımı Twitter'da gündem oldu. 

Masumiyet dizisindeki başarısı ile gündeme gelen Hülya Avşar'dan dikkat çeken açıklama geldi. "Sapyoseksüelim" açıklamasının ardından magazin gündemi karışmıştı. Hülya Avşar "Güçlü kadın olmak güzel, ancak erkek benden güçlü olmazsa dövesim geliyor. Erkeğin benden akıllı olmasını isterim, ben sapyoseksüelim yani zeki erkeğe bayılırım. Zeka benim için büyük güç. Bunları bir araya getirecek birisi varsa, hemen bana haber verin" açıklama geldi.

Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar'ın açıklaması ardından bir yorum daha Müge Anlı programının eski psikiyatristi Arif Verimli'den geldi.

Hülya Avşar'ın açıklamasının ardından Arif Verimli ""Sapyoseksüel kadınlar kusura bakmasın ama o erkekler zaten zamanında doğru kadını bulmuşlardır. Çünkü zeka büyük bir güçtür" açıklamasına yer verdi. Arif Verimli'nin takipçileri bu sözlerin ardından tartışma başlattı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER