Hülya Avşar Cinsel Yönelimini Açıkladı Şok Yarattı

Hülya Avşar Cinsel Yönelimini Açıkladı Şok Yarattı Hülya Avşar'dan şok cinsel yönelim açıklaması geldi

Hülya Avşar Cinsel Yönelimini Açıkladı Şok Yarattı

Hülya Avşar Cinsel Yönelimini Açıkladı Şok Yarattı Hülya Avşar'dan şok cinsel yönelim açıklaması geldi. 57 yaşındaki Hülya Avşar özel hayatı hakkında yaptığı açıklama ile şaşırttı. Hülya Avşar cinsel yönelim açıklaması ile hayranlarını şaşırttı. 

Masumiyet dizisi ile gündeme gelen Hülya AVşar hastanede bir arkadaşını ziyaret etti. Hülya Avşar hastane çıkışında magazin muhabirleri ile sohbet etti. Hayatına kimseyi almamasının sebebini anlattı. Ünlü oyuncu Hülya Avşar "Ya ihtiyaç hissediyorsun diye abuk sabuk bir hayat yaşayacaksın, ya da karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin. Bir de ben çok alıştım, özgürlük çok güzel bir şey" diyen Avşar, şöyle devam etti: & ;"Para, seks... Bence özgürlük dünyanın en büyük mutluluğu. Bundan sonra kalk evlen... Onları unutun. Kafama göre birisi çıkarsa flört edebiliriz, hayatı yaşayabiliyoruz. Kızımı büyüttüm, herkesin kendine göre bir hayatı var." ifadelerine yer verdi. 

Hülya Avşar yaptığı açıklama ile şaşırttı. Masumiyet dizisinde Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ ile başrol oynayan oyuncu açıklamaları ile dikkat çekti

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER