Hızlı araç kullanırım diyen Kubilay Aka kaza geçirdi

Kamumanset.com - Hızlı araç kullanırım diyen Kubilay Aka kaza geçirdi! Kubilay Aka'nın sağlık durumu nasıl? Kubilay Aka sağlık durumu.. Kubilay Aka'nın sağlık durumu nasıl?

Hızlı araç kullanırım diyen Kubilay Aka kaza geçirdi

Kamumanset.com - Ünlü oyuncu Kubilay Aka trafik kazası geçirdi. Birkaç hafta önce katıldığı bir programda  "Hızlı araç kullanır, çok kaza yaparım" dediği röportajının ardından kaza geçirdi. Başarılı oyuncu Kubilay Aka yağışın etkisi ile Çanakkale yakınlarında direksiyon hakimiyetini kaybeden Kubilay Aka'nın arabası şarampole yuvarlandı. Kubilay Aka, şans eseri arabadan yara almadan kurtuldu. Lüks aracı ile kaza yapan Kubilay Aka aracıyla seyir halinde iken yağışın etkisi ile Ezine İlçesinde direksiyon hakimeyini kaybetti. Arabası şarampole yuvarlanan Kubilay Aka kazadan yara almadan kurtuldu.

Sakin tavırlaı ile dikkat çeken Kubilay Aka daha birkaç gün önce Youtube üzerinden gerçekleştirilen  'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programına katıldığı, "Hızlı araç kullanır, çok kaza yaparım" açıklamasının yaptığı öğrenildi. Başarılı oyuncu programda a "Çiğnediğim en büyük yasak; sürekli arabayı kaçırmamdı. Maalesef ki hâlâ çok hızlı araba kullanıyorum ama güvenlik önlemlerini alarak. Ölmem ancak çok çarparım" ifadelerine yer verdi.

25 yaşındaki ünlü oyuncu Netflix üzerinden yayınlanan AŞK 101 dizisindeki başarısı ile tüm dünya tarafından tanınmaya başlamıştı. Çukur dizisindeki başarısı ile de adından sıkça söz ettiren Kubilay Aka'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 25 yaşındaki Kubilay Aka kazadan sonra yetkilileri aradı

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 15:24

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER