Hazal Kaya Hasta Çocuğa Süt Annelik Yaptı Enis Arıkan Anlattı

Hazal Kaya Hasta Çocuğa Süt Annelik Yaptı Enis Arıkan Anlattı Hazal Kaya'nın Süt Annelik serüveni

Hazal Kaya Hasta Çocuğa Süt Annelik Yaptı Enis Arıkan Anlattı

Hazal Kaya Hasta Çocuğa Süt Annelik Yaptı Enis Arıkan Anlattı Hazal Kaya'nın Süt Annelik serüveni.. Oyuncu Enis Arıkan, Exxen'de yayınlanan programında rol arkadaşı Hazal Kaya ile beraber rol aldıkları Benden Ne Olur isimli filmi çekerken set arasında Hazal Kaya'nın yaptığı süt annelikten bahsetti. Başarılı oyuncu Hazal Kaya oğlu Fikret Ali'yi 2020'de dünyaya getirmişti. Babasına benzerliği ile dikkat çeken Fikret Ali bebeğin annesi Hazal Kaya'dan alkışlanacak bir hareket geldiğini yakın arkadaşı Enis Arıkan anlattı. 

Oyuncu Enis Arıkan bir ay sonra Hazal Kaya'dan bebeğin iyileştiğini ve büyümeye başladığının haberini aldığında mutluluktan ağladığını söyledi. Oyuncu Hazal Kaya'nın süt annelik davranışı ile hem programın izleyenlerini hem de sosyal medya kullanıcılarını duygulandırdı. Başarılı oyuncu Hazal Kaya'ya övgüler geldi.

Ünlü oyuncu Hazal Kaya yeni projeleri ile gündeme gelmeye devam ediyordu. Bir yaşına giren oğlu Fikret Ali ile de ilgilenen oyuncu yorgun düştüğü bir anı sosyal medya hesabından "Tükendi" notuyla paylaşmıştı. 30 yaşındaki oyuncu Hazal Kaya 2019'da Ali Atay ile dünya evine girmişti. Başarılı oyuncu bir sene sonra oğlu Fikret Ali'yi kucağına almıştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER