Harry Potter'ın Yıldız Oyuncusunun Bebeği Koronavirüse Yakalandı

Harry Potter'ın Yıldız Oyuncusunun Bebeği Koronavirüse Yakalandı Harry Potter Oyuncusunun küçücük bebeği koronavirüse yakalandı

Harry Potter'ın Yıldız Oyuncusunun Bebeği Koronavirüse Yakalandı

Harry Potter'ın Yıldız Oyuncusunun Bebeği Koronavirüse Yakalandı Harry Potter Oyuncusunun küçücük bebeği koronavirüse yakalandı Meslektaşı Alfie Brown ile iki çocuğu daha olan 33 yaşındaki Jessie Cave, Abraham adını verdikleri minik bebeğin hastanede izalasyon odasına çekilen bir fotoğrafını Instagram sayfasından paylaşımda bulundu. 

Ünlü oyuncu Jessie Cave oğlunun fotoğrafını  "TV'de kapanma ile ilgili haberleri izledim. Zavallı bebeğim covid pozitif. O iyi durumda" ifadelerine yer verdi. Oyuncu Jessie Cave minik bebeğe hastanede iyi bakıldığını da sözlerine ekledi. Jessie Cave herkesi de bu konuda dikkatli olmaya davet etti. Küçük bebeğinin zor bir doğumla dünyaya geldiğini açıklayan Jessie Cave  "Onun travmatik doğumundan sonra bu kadar kısa sürede tekrar hastaneye dönmek istemezdim. Hemşire ve doktorlara hayranlık duyduğunu belirten Cave, bir doktor olan erkek kardeşiyle gurur duyduğunu da belirtti." ifadelerine yer verdi.

Harry Potter serisinde Lavender Brown karakterine hayat veriyordu. Oyuncu Jessie Cave ve sevgilisi Alfie Brown'un 5 yaşında Donnie adlı bir oğlu ve üç yaşında Margot adında kızı olmak üzere iki çocuğu daha bulunmaktadır. Alfie Brown ile ilişkisi bir ara sallantıya girmişti. Ünlü çift kızları Margot'un doğumundan 10 ay sonra ayrılık kararı almıştı ayrı kalamayacaklarını anlayıp tekrar bir araya gelmişlerdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER