Hanife Gürdal Kocasıyla Barıştı Mutluluk Pozu Çok Konuşuldu

Hanife Gürdal Kocasıyla Barıştı Mutluluk Pozu Çok Konuşuldu Hanife Gürdal verdiği mutluluk pozu ile dikkat çekti.

Hanife Gürdal Kocasıyla Barıştı Mutluluk Pozu Çok Konuşuldu

Hanife Gürdal Kocasıyla Barıştı Mutluluk Pozu Çok Konuşuldu Hanife Gürdal verdiği mutluluk pozu ile dikkat çekti. Ünlü fenomen gelin adayı ayrılık kararı aldığı eşi Kemal Ayvaz ile barıştı. Eşiyle arasını düzelten fenomen gelin adayı Hanife Gürdal bu kez yatakkta poz verdi. Ünlü gelin adayı yaptığı her hareketle gündeme gelmeye devam ediyor. 

Sosyal medya fenomeni Hanife Gürdal kocası Kemal Ayvaz ile boşanma haberleri ile gündeme geliyordu. Hanife Gürdal eşiyle barıştı. Evlilik programlarıyla ile tanınan sosyal medya fenomeni Hanife Gürdal, geçtiğimiz haftalarda ayrılık kararı aldığı kocası Kemal Ayvaz ile yeniden barıştı. Ardından boşanma aşamasında paylaştığı dekolteli pozları silmişti. Eşiyle arasını düzelten Gürdal, mutluluk pozları ile dikkat çekti.

Bir küs bir barışık olan Hanife Gürdal ve eşi Kemal Ayvaz ile yeniden barıştı. Boşanma nedeni olarak Kemal Ayvaz'ın ailesinin kendisini istemediğini belirtmişti. Eşinin de kendisini ailesine karşı korumadığını söylemişti. Hanife Gürdal'ın yatakta verdiği mutluluk pozu olay oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER