Hanife Gürdal Kar Tatilinde Kaza Geçirdi Hanife Gürdal Hastaneye Kaldırıldı

Hanife Gürdal Kar Tatili'nde Kaza Geçirdi Hanife Gürdal Hastaneye Kaldırıldı Hanife Gürdal ve ailesi kar tatiline çıktı

Hanife Gürdal Kar Tatilinde Kaza Geçirdi Hanife Gürdal Hastaneye Kaldırıldı

Hanife Gürdal Kar Tatili'nde Kaza Geçirdi Hanife Gürdal Hastaneye Kaldırıldı Hanife Gürdal ve ailesi kar tatiline çıktı. Evlilik programı ile fenomen olan gelin adayı Hanife Gürdal dün eşi ve aile ile karın tadını çıkarmak için yayladaki evlerine giderlerken bir kaza geçirdiler. Hanife Gürdal'ın eşi kara saplanan araçlarını kurtarmaya çalışırken parmağını kırdı. Hanife Gürdal'ın  annesi ise kayıp düştü ve kolunu kırdı.

Evlilik programları ile tanınan Hanife Gürdal'ın Trabzon'da yaylaya çıkma macerası kötü bitti. Kemal Ayvaz ile dünya evine giren Hanife Gürdal'ın kar macerası kötü bitti. Instagram'da 586 bin takipçisi olan Hanife Gürdal dün eşi annesi ve kız kardeşi ile Trabzon'da yaylaya çıktı. Yoğun kar yağışı sebebi ile arabaları kara saplanan Hanife Gürdal'ın eşi ve babası aracı kurtarma amacıyla çalışmaya başladılar. anife Gürdal'ın eşi parmağını kırdı.

Fenomen gelin adayı olarak bilinen Hanife Gürdal'ın annesi ise karın üzerinden bir anda kayıp yere düştü. Hanife Gürdal'ın annesi kolunu kırdı. Hanife Gürdal ise bu haberi takipçileri ile paylaştı. ""Kemal'in ve annemin aynı anda bir yerlerini kırması doktorları bile güldürdü" ifadelerine yer verdi. Eşi ve annesinin hastane önündeki fotoğrafını paylaşan Hanife Gürdal ", "Birbirlerine olan bağlılığı şimdi de gördük" açıklamalarına yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 15:10

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER