Hanife Gürdal Eşinden Neden Boşanıyor Hanife Gürdal Açıkladı

Hanife Gürdal Eşinden Neden Boşanıyor Hanife Gürdal Açıkladı Hanife Gürdal Eşinden Boşanma Sebebini söyledi Gözyaşlarını tutamadı

Hanife Gürdal Eşinden Neden Boşanıyor Hanife Gürdal Açıkladı

Hanife Gürdal Eşinden Neden Boşanıyor Hanife Gürdal Açıkladı Hanife Gürdal Eşinden Boşanma Sebebini söyledi Gözyaşlarını tutamadı. Evlenme programı ile tanınan Hanife Gürdal eşi Kemal Ayvaz'dan boşanma sebebini katıldığı bir televizyon programında açıkladı. Boşanmak istemediğini söyleyen Hanife Gürdal eşinin arkasında durmadığını ve ailesi tarafından evlilik programlarına katıldığı için istenmediğini açıkladı. Fenomen Gelin adayı açıklamaları ile dikkat çekti.

Adını evlilik programlarıyla duyuran fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, Lerzan'la Çok Mutlu programının konuğu oldu. Hanife Gürdal, ayrılığa ilişkin sorulara cevap verdi. Geçtiğimiz sene evlendiği Kemal Ayvaz'la boşanma kararı konusunda açıklamada bulunan Hanife Gürdal evlilik programına katıldığı için ailenin kendisine karşı önyargı içinde olduğunu ifade etti.

Hanife Gürdal boşanma kararı hakkında "Her konuda o kadar üstüme geldiler ki, kendimi çok yalnız hissettim. Bir evlilik programına çıktım diye bana karşı önyargılılar. Herkes kendi namus bekçiliğini yapsın." ifadelerine açıkladı. Eşinin ailesine karşı biraz öfkeli olduğunu hisseden fenomen gelin adayı açıklamaları ile şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER