Hande Yener'den Şaşırtıcı Açıklama: Müzisyenler Kötü Durumda

Hande Yener'den Şaşırtıcı Açıklama: Müzisyenler Kötü Durumda Koronavirüs pandemisi döneminde eve tıkıldığını söyleyen Hande Yener şaşırttı.

Hande Yener'den Şaşırtıcı Açıklama: Müzisyenler Kötü Durumda

Hande Yener'den Şaşırtıcı Açıklama: Müzisyenler Kötü Durumda Koronavirüs pandemisi döneminde eve tıkıldığını söyleyen Hande Yener şaşırttı. Koronavirüs pandemisi herkes gibi müzisyenleri de buldu. Mekanların açılmasının ardından ünlü şarkıcı Hande Yener, Asmalımescit'te objektiflere yansıdı. Ünlü şarkıcı yeni açılan meyhaneye gitti, arkadaşlarıyla hasret giderdi ve uzun süre sonra dışarıda yemek yedi. Eğlenceli halleri dikkat çeken Hande Yener açıklamaları ile dikkat çekti.

Renkli kıyafetiyle de dikkat çeken ünlü şarkıcı "Gazetecilerle böyle sohbet etmeyi, kamera ışıklarını özlemiştim. Pandemi döneminde eve tıkıldık. Ne konser ne de başka bir şey var. Sahneden insanlara bakmaya, onların şarkılarıma eşlik etmelerine hasret kaldım." ifadelerine yer verdi. Ünlü şarkıcı dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı sözlerine şu şekilde devam etti. "İnşallah bugünler de geride kalacak. Pandemi ve virüs sebebiyle birçok sektör işsiz kaldı. Birçok müzisyen kötü durumda, Allah sonumuzu hayır etsin." ifadelerine yer verdi. 48 yaşındaki şarkıcı açıklamaları ile dikkat çekti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER