Hande Erçel ve Murat Akdoğan Sevgili Mi İlişkileri Nasıl Başladı?

Hande Erçel ve Murat Akdoğan Sevgili Mi İlişkileri Nasıl Başladı? Murat Akdoğan kimdir? Sen Çal Kapımı dizisi Hande Erçel yeni sevgilisi olay oldu

Hande Erçel ve Murat Akdoğan Sevgili Mi İlişkileri Nasıl Başladı?

Hande Erçel ve Murat Akdoğan Sevgili Mi İlişkileri Nasıl Başladı? Murat Akdoğan kimdir? Sen Çal Kapımı dizisi Hande Erçel yeni sevgilisi olay oldu. Ünlü oyuncu Hande Erçel ve Murat Akdoğan'ın ablaları Cansın Hacısoyu ile Gamze Erçel vesilesi ile ilişkiye başladığı açığa çıktı.

İlişkilerini gözden uzak yaşayan çiftin yakın zamanda Instagram'dan birbirlerini takip ettiği ortaya çıkmıştı. Hande Erçel ile Cansın Hacısoylu'nun arkadaş olduğu ve ikiliyi tanıştırdıkları ortaya çıktı. FOX TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bürsin ile başrol oynayan ünlü oyuncu Hande Erçel, haklarında çıkan aşk iddialarını yeni aşkıyla birlikte artık yalanmış oldu. Kerem Bursin ile aşk haberleri magazin gündeminde uzun süre yer edinmişti.

Güzel oyuncunun yeni sevgilisi Murat Akdoğan ile gözlerden uzak aşk yaşayan Hande Erçel'in önceki sevgilisi de Murat Dalkılıç'dı. Her gün yeni bir detayın geldiği ikilinin ilişkisinin magazin kulislerinde dönen bir bilgiye göre Murat Akdoğan'ın ablası Cansın Hacısoyu ve Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'in eseri olduğu öğrenildi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER