Hande Erçel'in Yeni Evi Dudak Uçuklattı

Hande Erçel'in Yeni Evi Dudak Uçuklattı Sen Çal Kapımı Hande Erçel'in evinin fiyatı dudak uçuklattı Hande Erçel'in lüks villası

Hande Erçel'in Yeni Evi Dudak Uçuklattı

Hande Erçel'in Yeni Evi Dudak Uçuklattı Sen Çal Kapımı Hande Erçel'in evinin fiyatı dudak uçuklattı Hande Erçel'in lüks villası. Ünlü oyuncu Hande Erçel uzun süredir aradığı evi buldu. Ünlü oyuncu Hande Erçel'in aldığı iki katlı süper lüks villası dikkat çekti. Hande Erçel'in yeni villasının fiyatı dudak uçuklattı. 

Güzel oyuncu 10 milyon Tl değerindeki ev ile magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Hande Erçel, aynı zamanda firma ile gizlilik sözleşmesinin de imzalandığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncu Hande Erçel yeni ev aldı.

Anlaşma kapsamında oyuncu Erçel'in evinin dekorasyonu hakkında hiçbir bilgiyi sızdırmayacak olan firma, aksi durumda oyuncunun ödediği tüm parayı iade etmesi kararlaştırıldı. Başarılı oyuncu Hande Erçel bir süredir Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bursin ile başrol oynuyor.

Ünlü oyuncu Hande Erçel aldığı villanın fiyatıyla magazin sitelerinde haber oldu. Ünlü oyuncu Hande Erçel hem reklam filmlerinde hem de dizilerde ye alıyor. Oyuncu Hande Erçel, geçtiğimiz ekim ayında bir giyim markasından 1,5 milyon TL, diş macunu markasından ise 2 milyon TL kazanmıştı. Ünlü oyuncunun Sen Çal Kapımı dizisinden de bölüm başı 60 bin TL kazandığı da ortaya çıktı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER