Hande Erçel ile Adı Anılan Murat Akdoğan Kimdir Hakkında Merak Edilenler

Hande Erçel ile Adı Anılan Murat Akdoğan Kimdir Hakkında Merak Edilenler Oyuncu Hande Erçel ile adı anılan Murat Akdoğan nereli kaç yaşında?

Hande Erçel ile Adı Anılan Murat Akdoğan Kimdir Hakkında Merak Edilenler

Hande Erçel ile Adı Anılan Murat Akdoğan Kimdir Hakkında Merak Edilenler Oyuncu Hande Erçel ile adı anılan Murat Akdoğan nereli kaç yaşında? Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bursin'in başarısı ile gündeme gelen Hande Erçel adı Musat Akdoğan ile anılmaya başlandı. Özel hayatı ile gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Murat Akdoğan isimli genç bir iş insanı ile aşk yaşamaya başladı.

27 yaşındaki ünlü oyuncu zengin bir ailenin oğlu olduğu öğrenilen Murat Akdoğan ile sürpriz birlikteliğini gizli tutmaya çalıştığı iddia edildi. 19.8  milyon takipçili Instagram hesabından Murat Akdoğan ile takipleşmesi de aşk iddialarını güçlendirdi. Peki Murat Akdoğan kimdir, kaç yaşında? Murat Akdoğan nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

MURAT AKDOĞAN KİMDİR?

Bilinen zengin bir ailenin oğlu olan Murat Akdoğan'ın ablası da Cansın Hacısoylu'dur. Edinilen bilgiye göre Cansın Hacısoylu Hande Erçel'in eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile sıkı dost olduğu söyleniyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER