Hande Erçel Hakkında Çıkan Aşk İddialarına Yanıt Verdi

Hande Erçel Hakkında Çıkan Aşk İddialarına Yanıt Verdi Hande Erçel aşk iddiaları hakkında ilk kez konuştu

Hande Erçel Hakkında Çıkan Aşk İddialarına Yanıt Verdi

Hande Erçel Hakkında Çıkan Aşk İddialarına Yanıt Verdi Hande Erçel aşk iddiaları hakkında ilk kez konuştu. Geçtiğimiz haftalarda aşk yaşadığı öne sürülen genç iş insanı Murat Akdoğan ile ayrıldıkları konuşulan Hande Erçel bu haberler hakkında ilk kez konuştu Ünlü oyuncu Hande Erçel hakkında çıkan tüm iddialara karşı ilk kez açıklamada bulundu. Hande Erçel, "Benim ağzımdan bir şey duymadan yazmayın. Gerçekten benim için güzel haberler değiller" ifadelerine yer verdi.

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veren Hande Erçel, İstinye'de bir spor salonuna arkadaşını bırakırken objektiflere takıldı. Ünlü oyuncu, aşk yaşadığı hatta ayrıldığı bile konuşulan genç iş insanı Murat Akdoğan ile hakkında çıkan haberler hakkında konuştu. Sen Çal Kapımı dizisi ile gündemden düşmeyen oyuncu Hande Erçel, "Benim ağzımdan bir şey duymadan yazmayın. Gerçekten benim için güzel haberler değiller, bunun üzerine konuşmayalım, gereksiz bir haber" ifadelerine yer verdi.

Murat Akdoğan ile takipleşmeye devam eden oyuncu yaptığı açıklama ile kafalarda soru işareti yarattı. Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bursin ile başrol oynayan oyuncu başarısı ile gündeme gelmeye devam ediyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER