Hande Erçel'den Kerem Bursin'e Olan Sözleri İle Olay Olan Bay J'ye Cevap

Hande Erçel'den Kerem Bursin'e Olan Sözleri İle Olay Olan Bay J'ye Cevap Hande Erçel Bay J'ye olan sözleri ile çok konuşuldu

Hande Erçel'den Kerem Bursin'e Olan Sözleri İle Olay Olan Bay J'ye Cevap

Hande Erçel'den Kerem Bursin'e Olan Sözleri İle Olay Olan Bay J'ye Cevap Hande Erçel Bay J'ye olan sözleri ile çok konuşuldu. Ünlü oyuncu Hande Erçel dün Yıldız Teknik Üniversitesi ödül töreninde Bay J'nin Kerem Bursin'e olan sözlerinin ardından açıklamada bulundu. Sunucu Bay J'nin Kerem Bursin'e "Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti" şeklinde konuşması sadece ödül törenine değil aynı zamanda sosyal medyada da damga vurmuştu.

Bugün Yıldız Teknik Üniversitesi Ödül töreninde Kerem Bursin ile görüntülenen ünlü oyuncu Hande Erçel de konuyla ilgili açıklamada bulundu. Kerem Bursin'e "Bölüm başı 120 bin alıyor" sözlerine Hande Erçel de tepki gösterdi.

Ünlü oyuncu Hande Erçel magazin muhabirlerinin Kerem Bursin'in ödül törenindeki sözlerinin hatırlatılması üzerine konuştu. "Ben Kerem'in kalbini biliyorum, sunucu gereksiz bir cümle kurmuş" ifadelerine yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER