Haluk Levent'ten İbo Show Eleştirilerine Güldüren Cevap: Bana Güvenmeyin Demiştim

Haluk Levent'den İbo Show Eleştirilerine Güldüren Cevap: Bana Güvenmeyin Demiştim Haluk Levent'den İbo Show açıklaması

Haluk Levent'ten İbo Show Eleştirilerine Güldüren Cevap: Bana Güvenmeyin Demiştim

Haluk Levent'den İbo Show Eleştirilerine Güldüren Cevap: Bana Güvenmeyin Demiştim Haluk Levent'den İbo Show açıklaması geldi. Star TV ekranlarının sevilen programı İbo Show'un 10. bölümüne konuk olan Haluk Levent olay oldu.. İbo Show'a katılan Haluk Levent'e sosyal medya üzerinden birçok tepki gelirken ünlü şarkıcı eleştirilere espirili bir yanıt vermeyi tercih etti. Başarılı şarkıcı Haluk Levent, eleştirilere, "Ben size 'bana güvenmeyin hepinizi satarım' demiştim" açıklamasına yer verdi.

Star Tv ekranlarında yayınlanan sevilen program İbo Show konukları ile gündem olurken İbo Show'da bu hafta şarkıcı Haluk Levent, Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Ender Balkır konuk oldu. Sosyal medyada ise İbo Show'a katılması yönünden Haluk Levent eleştiri yağmuruna tutuldu. Haluk Levent'e bir takipçisi " "Abi sana çok güvenmiştik İbo Show'a çıkıyormuşsun" şeklinde mesaj atarken Haluk Levent'in verdiği cevap olay oldu.

Şarkıcı Haluk Levent "Ben size 'bana güvenmeyin hepinizi satarım' demiştim" ifadelerini kullanması şaşırttı. Haluk Levent'in espirili cevabı sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu. İbo Show'a konukolan Haluk Levent söylediği şarkı ile de çok konuşuldu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 21:13

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER