Haluk Levent Anket Şirketine Tepki Gösterdi: Olmaktan Korktuğum Yerdeyim

Haluk Levent Anket Şirketine Tepki Gösterdi: Olmaktan Korktuğum Yerdeyim.. Anket Şirketi Haluk Levent'i gazeteci yaptı

Haluk Levent Anket Şirketine Tepki Gösterdi: Olmaktan Korktuğum Yerdeyim

Haluk Levent Anket Şirketine Tepki Gösterdi: Olmaktan Korktuğum Yerdeyim.. Anket Şirketi Haluk Levent'i gazeteci yaptı. Gezici Araştırma'nın geleneksel anketi sonuçlanınca gündem değişti. Türkiye'nin en güven duyduğu gazeteci ve televizyoncular listesinde Uğur Dündar ilk sırada yer alırken, bu listede yer alan şarkıcı Haluk Levent "Beni gazeteci yapmışlar. Olmaktan korktuğum bir yerdeyim. Ben ne alaka?" diyerek duruma tepki gösterdi. Gezici Araştırma Merkezi Başkanı Murat Gezici, "Türkiye'nin en güvenilen isimleri" araştırmasının sonuçlarını paylaşınca ortalık karıştı.

Şarkıcı Haluk Levent anketlerde En Güvenilir 11. gazeteci listesine girince şarkıcıdan duruma tepki geldi. Kurucusu olduğu AHBAP'ın yaptığı işler dolayısıyla ülkenin en sevilen isimlerinden olan Haluk Levent En Güvenilir Gazteciler ve Televizyoncularlistesine girmesine anlam veremedi. 2020 yılı için Türkiye genelinde halkın en çok güven duyduğu isimleri belirleyen Gezici, anketi 14 Kasım ile 20 Aralık 2020 tarihleri arasında 14 il, 28 ilçe, 72 mahalle ve köyde yaptı.18 yaş ve üstü seçmen nüfusunu temsil eden 2 bin 164 kişi ankete katılırken Uğur Dündar zirveyi kaptı. İkinci sırada İsmail Küçükkaya, üçüncü sırada Fatih Portakal'ın yer aldığı listede Haluk Levent 11. sıraya yerleşti.

Şarkıcı Haluk Levent ise listede olmasına esprili bir şekilde yanıt verdi. Haluk Levent kendisinin 11. sırada olduğu 2020 En Güvenilir Gazeteciler ve Televizyoncular listesini Twitter hesabından paylaşarak "Beni gazeteci yapmışlar. Güldük eğlendik. Baktım ki TT olmuş, Açıklamamı yapayım. HalukLevent Diyor ki "Ben Ne Alaka?"

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 19:08

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER