Hakan Hatipoğlu'nun Acı Günü Survivor Yorumcusu Hakan Hatipoğlu'nun Acı Dolu Günü

Hakan Hatipoğlu'nun Acı Günü Survivor Yorumcusu Hakan Hatipoğlu'nun Acı Dolu Günü Hakan Hatipoğlu dedesini kaybetti

Hakan Hatipoğlu'nun Acı Günü Survivor Yorumcusu Hakan Hatipoğlu'nun Acı Dolu Günü

Hakan Hatipoğlu'nun Acı Günü Survivor Yorumcusu Hakan Hatipoğlu'nun Acı Dolu Günü Hakan Hatipoğlu dedesini kaybetti. 93 yaşındaki dedesini koronavirüs sebebiyle kaybeden Survivor eski yarışmacılarından Hakan Hatipoğlu, acı haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Yeni yıla dedesinin acısıyla başlayan Hakan Hatipoğlu'nun dedesinin acısını böyle duyurdu. 93 yaşındaki Hakan Hatipoğlu'nun dedesi hayatını kaybetti.

Hakan Hatipoğlu, "93 yaşındaki canım dedem, pamuk dedem ani bir şekilde Kovid-19'a yenik düştü. Bende emeği çoktur. Dede torun olmanın ötesinde farklı bir ilişkimiz vardı. Sevginin her şeyi çözebileceğini ben ondan öğrendim. O beni evlat gibi sevdi, ben onu babam gibi. Belki de o yüzden Lila'ya hep senin bana baktığın gözlerle bakıyorum dedem benim. Seni çok seviyorum. Çok özleyeceğiz seni. Mekanın cennet olsun canım benim. Çok üzgünüm" ifadelerine yer verdi.

Survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu'nun dedesi yaşamını yitirdi. Dedesini kaybeden Hakan Hatipoğlu'nun yaptığı duygusal paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu. Hayranları ünlü yarışmacı ve sunucu Hakan Hatipoğlu'nun acısına ortak oldular.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER