Hakan Altun ve Gonca Vuslateri Evleniyor Mu? Hakan Altun ve Gonca Vuslateri'nin Evlilik Hazırlıkları

Hakan Altun ile Gonca Vuslateri Evleniyor Mu? Hakan Altun ve Gonca Vuslateri'nin Evlilik Hazırlıkları Oyuncu Gonca Vuslateri ve şarkıcı Hakan Altun evleniyor mu?

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri Evleniyor Mu? Hakan Altun ve Gonca Vuslateri'nin Evlilik Hazırlıkları

Hakan Altun ile Gonca Vuslateri Evleniyor Mu? Hakan Altun ve Gonca Vuslateri'nin Evlilik Hazırlıkları Oyuncu Gonca Vuslateri ve şarkıcı Hakan Altun evleniyor mu? Ünlü şarkıcı Hakan Altun oyuncu sevgilisi Gonca Vuslateri yeni fotoğraflarını "Kal Benimle" şarkısı eşliğinde takipçileri ile paylaştılar. Hakan Altun'un sevgilisi Gonca Vuslateri'ne evlilik teklifi edeceği öğrenildi. 

Geçen hafta aşk itirafı ile herkesi şaşırtan Gonca Vuslateri ve Hakan Altun "Çok mutluyuz" açıklamalarında bulunmuşlardı. Ünlü çift yeni pozlarını sosyal medya hesaplarından yayınlamışlardı. Gonca Vuslateri sevgilisi ile karesini "Seni pamuklara sarmalar sararım" sözleri ile takipçileri ile paylaşmıştı. 

Hakan Altun'un sosyal medya heabında ilk kez sevgilisini takip ettiği ortaya çıktı. Habere göre oyuncu Gonca Vuslateri ile mutlu bir ilişkisi olan Hakan Altun sevgilisine evlilik teklifi etme hazırlıklarına başladı. Hakan Altun mutlu haberi yakın arkadaşları ile paylaştığı ortaya çıktı. 34 yaşındaki ünlü oyuncu Gonca Vuslateri geçen günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çeken Gonca Vuslateri  "Birini sevmek... Gördüğün ilk kalp resminin içine girip, onu hayal etmek. Öpmek o hayali. Şüküre rast getirmek. Küçücük kalbi.. Kollayarak sev beni. Susarak. Dökerek sev. Aklıma takılsın kazağın. Bana eksil. Bana ağ’la kendini. Böyle böyle yazılsın kaderimiz. Turam sensin..." ifadelerine yer verdi.

Hakan Altun ise paylaşımına "Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın. Vuslatı beklerken" ifadelerine yer vermişti. Şarkıcı Hakan ALTUN ve Gonca VUSLATERİ"nin aşkı sosyal medyada olay oldu.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2020, 23:29

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER