Hakan Altun ve Gonca Vuslateri Ayrıldılar Mı?

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri Ayrıldılar Mı? Gonca Vuslateri ve Hakan Altun aşkı bitti mi?

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri Ayrıldılar Mı?

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri Ayrıldılar Mı? Gonca Vuslateri ve Hakan Altun aşkı bitti mi?  2020'nin efsane aşk haberinin sahipleri Gonca Vuslateri ve Hakan Altun ayrıldılar mı? Ünlü şarkıcı Hakan Altun yalnızlığını oyuncu Gonca Vuslateri ile bitirmişti.3 aydır beraber olan çift ayrıldı mı? Bazı magazin sitelerinin iddiasına göre çift yeni yılı görmeden yollarını ayırdılar. 

Ünlü çift sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi sürdürdüler. Ayrıca Hakan Altun Gonca Vuslateri ile çekildiği fotoğrafı da silmedi. Oyuncu Gonva Vuslateri sosyal medya hesabından arkası dönük bir fotoğraf paylaştı. Başarılı oyuncu pozuna yazdığı sözlerle olay oldu. " "Ardından ağlanacak ne varsa ömrümüzde, Tekrar doğuşun sırrı gülümseyen bir yüzde, Uykusuz geceleri içten kemiren hüzün, Bin azabın çarkında gerilmiş ağaran gün; Öpüşler, gözyaşları, vakitler ve hicranlar; O derin sükutların aydınlattığı anlar Bir sonsuz uçurumda uyanmış gibi birden Sazlar sustuktan sonra duyulan nağmelerden; Doldurur hiç durmadan uzattığı bu tası, Gül, ey bir âna sığmış ebediyet rüyası! Gül dimdik bu sefer. Kırık bir uddan kovulan Taksim, evsizlere kapı açan meydandır artık. Ve gül şahididir edebiyatın. Bazı şarkılara ismini vermiştir sadece Ruhu sadakadır gönül fakirlerine. Selam olsun Tanpınar." ifadelerine yer verdi.

Hakan Altun birkaç hafta önce sevgilisi Gonca Vuslateri ile paylaştığı fotoğrafa "Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın. Vuslatı beklerken…" notunu düşerek aşkını ilan etmişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER