Hadise Ve Kaan Yıldırım Arasıan Fevri Davranışlar Girmiş

Hadise Ve Kaan Yıldırım Ayrıldı Hadise Ayrılık Mesajı Çok Konuşuldu Yılın Aşkı bitti Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldılar Kaan Yıldırım ve Hadise neden ayrıldı?

Hadise Ve Kaan Yıldırım Arasıan Fevri Davranışlar Girmiş

Kamumanset.com - Hadise Ve Kaan Yıldırım Ayrıldı Hadise Ayrılık Mesajı Çok Konuşuldu Yılın Aşkı bitti Hadise  ve Kaan Yıldırım ayrıldılar Kaan Yıldırım ve Hadise neden ayrıldı? Magazin gündemine bomba gibi düşen ayrılık sosyal medyada da gündem oldu. Şarkıcı Hadise ve oyuncu Kaan Yıldırım yılın en iyi çiftlerindendi. Şarkıcı Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı haberleri sonrası çiftin hayranları oldukça üzülmüştü. Kötü haberi bugün şarkıcı Hadise Instagram hesabından duyurdu. 

Yılın en çok konuşualan çifti Kaan Yıldırım ve Hadise ayrıdılar. Daha önce de çıkan ayrılık haberlerini ünlü çift paylaşımı ile yalanlamıştı. Hadise bugün Instagram hesabından duyurdu. Geçen hafta Koronvirüse yakalanan Hadise sevgilisi Kaan Yıldırım'ın yanından ayrılmıştı ve kendi evine geçmişti. Çiftin koronavirüs sebebi ile evleri ayrıldıktan sonra ilişkilerine de son verdiği iddia edilmişti. Ardından çift romantik paylaşımda bulunup bu haberleri yalanlamıştı.

Bu sefer ayrılık iddiaları gerçek çıktı. Bugün sosyal medya hesabından ilişkisini bitirdiğini söyleyen şarkıcı Hadise  "Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel... Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor... Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim... Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun... Kendinize iyi bakın.. " ifadelerine yer verdi. Bu açıklama magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2020, 02:37

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER