Hadise ve Kaan Yıldırı ayrıldı mı? Hadise'den Kaan Yıldırım açıklaması

Hadise ve Kaan Yıldırı ayrıldı mı? Hadise'den Kaan Yıldırım açıklaması Kaan ve Hadise ayrıldı mı? Hadise ayrılığın ardından ilk paylaşım

Hadise ve Kaan Yıldırı ayrıldı mı? Hadise'den Kaan Yıldırım açıklaması

Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise'den Kaan Yıldırım açıklaması Kaan ve Hadise ayrıldı mı? Hadise ayrılığın ardından ilk paylaşım geldi. Bir süredir yaşadıkları aşk ile gündeme gelen Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılık haberleri sosyal medyada gündem oldu. Hadise ve Kaan Yıldırım'dan açıklama geldi. Kaan Yıldırım'dan ayrıldığı iddia edilen şarkıcı Hadise'den sosyal medya hesabından paylaşım geldi. Hadise yaptığı paylaşım ile dikkat çekti.

Yılın aşkları olarak yaptığı her hareketi gündem olan Hadise ve Kaan Yıldırım'a karantina yaramadı. 35 yaşındaki Hadise'nin paylaşımı sosyal medyada olay oldu. Geçtiğimiz hafta koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Siyah Beyaz çektiği fotoğrafı paylaşan Hadise fotğrafına "Merhaba Aralık" notunu düştü. 

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan Hadise'nin ilişkisinin geçen günlerde bittiği iddia edilmişti. Başarılı oyuncu Kaan Yıldırım'ın da herhangi bir açıklama yapmaması iddiaları güçlendirmişti. Ünlü şarkıcı Hadise, sevgilisinin köpeğinin Instagram hesabından yaptığı paylaşımla söylentilere son noktayı koydu.Sevgilisinin siyah beyaz köpeği ilişkilerinin ortaya çıkmasını da sağlamıştı. Ünlü çiftin kısa bir süre önce de evleneceği iddia edilmişti. Hatta evliliklerini pandemi yüzünden yapmadıkları iddia edilmişti. Ünlü çift ise hakkında çıkan her haberi duymazlıktan gelip mutlu bir yaşam sürmeye devam ediyorlar.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER