Hadise Sevgilisi Kaan Yıldırım İle Barıştığını İlk Kez Açıkladı

Hadise Sevgilisi Kaan Yıldırım İle Barıştığını İlk Kez Açıkladı O Ses Türkiye Rap ile ekranlara dönen Hadise Kaan Yıldırım hakkında açıklamada bulundu

Hadise Sevgilisi Kaan Yıldırım İle Barıştığını İlk Kez Açıkladı

Hadise Sevgilisi Kaan Yıldırım İle Barıştığını İlk Kez Açıkladı O Ses Türkiye Rap ile ekranlara dönen Hadise Kaan Yıldırım hakkında açıklamada bulundu Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile yaşadıkları aşk ile 2020'ye damga vuran ikili ayrılıklarının ardından barışmışlardı ama ikiliden açıklama gelmemişti. Hadise sevgilisi Kaan Yıldırım ile barıştığını ilk kez açıkladı.

Kısa saçları ve yeni stili ile beğeni toplayan Hadise'den Kaan Yıldırım açıklaması geldi. Güzel şarkıcı şimdi de Exxen platformunda yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap programında jüri üyelği yapacak. Kestirdiği saçları ile yeni stili ile röportaj yapan şarkıcı Hadise'den Kaan Yıldırım açıklaması geldi. Hadise Kaan Yıldırım ile barıştıklarını kameralar önünde açıkladı. Şarkıcı Hadise "Büyük konuşmamak lazım. Hepimiz insanız. 2020'de hangimizin psikolojisi yerindeydi? Kadınlar duygularını çok yoğun yaşıyor. Hemcinslerim benim ne demek istediğimi anlayacaktır. Şimdi çok mutluyuz " ifadelerine yer verdi.

Ünlü şarkıcı Hadise ve oyuncu Kaan Yıldırım 2020 yılında aşk yaşamaya başlamışlardı. Hayranlarının çok yakıştırdığı ikilinin aşk haberi Kaan Yıldırım'ın köpeği sayesinde açıklanmıştı. Hadise oyuncu Kaan Yıldırım'ın köpeği ile poz vermişti. Hadise, "Kaan Yıldırım ile evlenecek misiniz?" sorusuna "Hemen evlilik haberi yapıyorsunuz. Evlilik olursa duyarsınız" cevabını verdi. Başarılı şarkıcı Hadise, "Kaan Yıldırım sizinle barışmak için yollarınıza gül döktü mü?" şeklindeki soruya ise gülerek cevap verdi. 

Hadise geçtiğimiz ay Instagram hesabından ayrılık açıklamasında bulunarak hayranlarını üzmüştü. Ünlü şarkıcı bir süredir beraber olduğu sevgilisi içim ""Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu... Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalanırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER