Gökçe Bahadır'dan Aşk Açıklaması Gökçe Bahadır ile Kerem Tunçeri Aşk Mı Yaşıyor?

Gökçe Bahadır'dan Aşk Açıklaması Gökçe Bahadır ile Kerem Tunçeri Aşk Mı Yaşıyor? Gökçe Bahadır'dan aşk açıklaması geldi

Gökçe Bahadır'dan Aşk Açıklaması Gökçe Bahadır ile Kerem Tunçeri Aşk Mı Yaşıyor?

Gökçe Bahadır'dan Aşk Açıklaması Gökçe Bahadır ile Kerem Tunçeri Aşk Mı Yaşıyor? Gökçe Bahadır'dan aşk açıklaması geldi. Eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk haberleri çıkan Gökçe Bahadır'dan açıklama geldi. Başarılı oyuncu Gökçe Bahadır kendisine sorulan sorulara cevap verdi. Oyuncu Gökçe Bahadır'dan dikkat çekici bir aşk açıklaması...

Geçen aylarda Aslı Enver ile flört eden Kerem Tunçeri, sosyal medyada kendisine ait olduğu söylenen mesajların ifşa edilmesinden sonra başarılı oyuncuyla yolları ayrılan Kerem Tunçeri'nin Gökçe Bahadır ile aşk yaşadığı iddia edildi. 41 yaşındaki eski basketbolcu ile Gökçe Bahadır bir alışveriş merkezine gittikleri ve ikilinin beraber ev eşyaları baktıkları söyleniyor. Menajerlik şirketinden yalanlama gelen aşk iddiaları ile alakalı oyuncu Gökçe Bahadır açıklaması ile şaşırttı.

Oyuncu Gökçe Bahadır önceki gün Etiler'de görüntülenen Gökçe Bahadır adı eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile hakkında çıkan aşk iddialarına cevap verdi. "Tanımadığım biriyle böyle bir haber çıktı. Herhangi bir tanışıklığım dahi yok, yalan haber" şeklinde açıklama yapan Gökçe Bahadır  "Şu an tek isteğim ailemle sağlıklı bir yeni yıl akşamı geçirmek" açıklamalarına yer verdi. Basketbolcu Kerem Tunçeri  "Son günlerde hiç tanımadığım bir kişiyle saçma detaylar uydurularak haber yapılması beni hem üzdü hem de yordu. Bu asılsız haberlere itibar edilmemesi ve geçirdiğimiz zor günlerde daha vicdanlı olunmasını diliyorum." açıklamalarına yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER