Feyza Civelek Kilolarından Kurtulunca Özgüvenim Tavan Yaptı Açıklaması

Kamumanset.com - Feyza Civelek Kilolarından Kurtulunca Özgüvenim Tavan Yaptı Açıklaması Akmerkez’de objektiflere takılan Feyza Civelek 78 kilodan 58 kiloya kadar düşerek bambaşka bir görüntüye bürünün oyuncu 2 ayda verdiği 21 kiloyla özgüveninin yerine geldiğini söyledi.

Feyza Civelek Kilolarından Kurtulunca Özgüvenim Tavan Yaptı Açıklaması

Kamumanset.com - Feyza Civelek Kilolarından Kurtulunca Özgüvenim Tavan Yaptı Açıklaması. Star'ın Sol Yanım dizisinde rol alan Feyza Civelek, 78 kilodan 58 kiloya düşerek bambaşka bir görüntüye sahip olmasıyla ilgil konuştu. Civelek, "Kilo verince özgüvenim yerine geldi" ifadesini kullandı.

Adını Feriha Koydum dizisindeki ‘Lara’ rolüyle ünlenen, Güllerin Savaşı'nda oynayan Feyza Civelek, şimdi Star'ın Sol Yanım dizisinde bambaşka görünümüyle seyirci karşısına çıkıyor.

Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre, Akmerkez’de görüntülenen oyuncu, 2 ayda 21 kilo verdiğini söyledi. “Kilo verince özgüvenim yerine geldi. Kilonun sağlık sorunu olduğunu düşünüyorum” diyen Feyza Civelek, Hazal Kaya ve Pelin Öztekin’in “Kilolu oyunculara başrol verilmiyor, fettan karakterler oynatılmıyor” açıklamaları hakkında da konuştu.

Civelek şunları söyledi: 
“Kilolu kadınlar fettan rolünü de oynayabilir ama Türkiye şartlarında rol ona göre yazılır. Yurtdışıyla bizim kültürümüz çok farklı. Mesela Adele, dünyanın en ünlü şarkıcılarından biri oldu ama Türkiye’de öyle bir şey yok. Burada görsellik çok önemli.”

2,5 ayda 42 bedenden 34 bedene inen oyuncu, tüm gardrobunu da yeniledi. Civelek, sebze- protein ağırlıklı beslendiği ve günde 1,5 saat yürüyerek ulaştığı görüntüsünün yanında dizideki imajıyla da sosyal medyada takipçilerinin büyük beğenisini topladı.

Daha önce Harvard University New York Film Academy ve New York/ New York Film Academy'de eğitim alan Civelek, Sol Yanım dizisindeki 'Nazlım' karakteri ile dizide kilit rollerden birini canlandırıyor.

"SOL YANIM İÇİN KENDİMİ YENİLEDİM"

Asi, sınıf atlamaya çalışan ve bu yolda her şeyi mübah olarak gören Nazlım rolüyle ekanda olan oyuncu, "Nazlım, asiliği ve entrikalarıyla seyirciyi ekran başına kilitleyecek. Bu role gerçekten çok uzun zamandır çalışıyorum ve onun içindeki çalkantıları çok içselleştirdim. Yepyeni bir tarzla izleyicilerle buluşacağım. Yıllardır hiç kimse için imajımı değiştirmedim, kilo vermedim ama Sol Yanım için kendimi yeniledim ve 20 kilo verdim. Demek ki benim gerçek Sol Yanım mesleğimmiş" şeklinde konuşmuştu. 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 13:01

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER