Feyza Aktan'ın İddialarına Özcan Deniz'den Cevap Geldi: "Hiçbirini Kabul Etmiyorum

Feyza Aktan'ın İddialarına Özcan Deniz'den Cevap Geldi: "Hiçbirini Kabul Etmiyorum Feyza Aktan'ın suçlamalarına Özcan Deniz ne cevap verdi?

Feyza Aktan'ın İddialarına Özcan Deniz'den Cevap Geldi: "Hiçbirini Kabul Etmiyorum

Feyza Aktan'ın İddialarına Özcan Deniz'den Cevap Geldi: "Hiçbirini Kabul Etmiyorum Feyza Aktan'ın suçlamalarına Özcan Deniz ne cevap verdi? Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan'ın açıklamaları magazin gündeminde olay olmuştu. Feyza Aktan eski eşi hakkında suçlamalarda bulunarak uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz'den suçlamalara ilişkin açıklama geldi. Özcan Deniz suçlamaları reddetti.

Feyza Aktan eski eşi Özcan Deniz hakkında yaptığı açıklamalarla magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Feyza Aktan şarkıcı ve oyuncu olan eski eşi Özcan Deniz ile abisi Ercan Deniz hakkında savcılığa suç duyursunda bulundu. 2 ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Feyza Aktan çocuğunun babası Özcan Deniz hakkında kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, zincirleme şekilde kasten yaralama, hakaret ve tehdit suçlarından, abisi Ercan Deniz hakkında da, hakaret, konut dokunulmazlığının ihlali, zincirleme şekilde yaralama, tehdit, ve devletin kurum ve organlarını aşağılama suçlarından şikayetçi olduğu ortaya çıkmıştı. Hatta İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunulan suç duyurusu dilekçesinde "Feyza Aktan’ın hamile olduğu dönemde Özcan Deniz, evlenmeden önce bir evlilik sözleşmesi yapmak istedi. Sözleşmede, Aktan’ın evlilik birliğinden doğmuş olan ve doğacak tüm haklarından feragat ettiği, bir katkı payı talep etmeyeceği gibi hükümler yer almaktaydı. 25 Ocak 2018’de Deniz’in, Aktan’ı eski sevgilisi Buse Narcı’yla aldattığı haberleri çıktı. Deniz, evi terk edip arkadaşına giden Aktan’ı tehditle eve getirip kapıyı kilitledi. Aktan kurtulmaya çalıştı, ancak Deniz boğazına yapışarak tokatlar attı ve kafasına vurdu. Hamile olan Aktan’ı karnının üstüne gelecek şekilde yere itekleyen Deniz, ‘Abimdeki silahı alacağım, ikimizi de öldüreceğim’ diyerek oradan ayrıldı." ifadeleri yer almıştı.

Özcan Deniz'den suçlamalar hakkında yeni bir karar geldi. Özcan Deniz'in son dakika açıklamasında "Basında ve sosyal medyada çıkan, hiçbir dayanağı olmayan, yıllar once yasandığı iddia edilen ama nedense o zaman değil de şimdi "çamur at izi kalsın" düşüncesiyle ortaya atılmış, iftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Şiddet uygulamadım, eski eşimi maddi manevi mağdur etmedim.Yeni bir projemin arifesinde de bunların yasanması ayrı bir konu. Kurulacak çok cümle var ama ileride evladımı üzecek kayıtlar bırakmamak adına susuyorum. Ben, bu hayatta en değerli varlığım olan çocuğumu düşünmekteyim. Ve elimden alinmaya çalışılsa da, oğlumu bu çirkin kavgadan zarar görmeden kurtarmaya çalışıyorum. Onun geleceğini inşaa etmek, ona maddi manevi iyi bir miras bırakmaya çalışmakla meşgulüm. Annesi hakkında ulu orta konuşmak gibi bir davranışım olmadı ve olmayacak. Ben ancak bir insan ve baba olarak kendimin ve çocuğumun zarar görme ihtimalinin doğması halinde, gerekli önlemleri almak için, yasal yollara başvurup haklarımı resmi mercilerde aramayı doğru buluyorum.Oğlumun geleceğinin gasp edilmesine de asla müsaade etmeyeceğim." ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER