Feyza Aktan'dan Özcan Deniz'e Uzaklaştırma Kararı: Polisi Ararsan Yüzünde Sigara Söndürürüm

Feyza Aktan'dan Özcan Deniz'e Uzaklaştırma Kararı: Polisi Ararsan Yüzünde Sigara Söndürürüm Feyza Aktan eski eşi Özcan Deniz hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı

Feyza Aktan'dan Özcan Deniz'e Uzaklaştırma Kararı: Polisi Ararsan Yüzünde Sigara Söndürürüm

Feyza Aktan'dan Özcan Deniz'e Uzaklaştırma Kararı: Polisi Ararsan Yüzünde Sigara Söndürürüm Feyza Aktan eski eşi Özcan Deniz hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Başarılı oyuncu Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia etti. Feyza Aktan şarkıcı ve oyuncu olan eski eşi Özcan Deniz ile abisi Ercan Deniz hakkında savcılığa suç duyursunda bulundu. 2 ay uzaklaştırma kararı aldı.

İki sene önce anlaşmalı bir şekilde boşanan çocuğunun babası Özcan Deniz hakkında kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, zincirleme şekilde kasten yaralama, hakaret ve tehdit suçlarından, abisi Ercan Deniz hakkında da, hakaret, konut dokunulmazlığının ihlali, zincirleme şekilde yaralama, tehdit, ve devletin kurum ve organlarını aşağılama suçlarından şikayetçi olduğu öğrenildi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunulan suç duyurusu dilekçesinde şu ifadeler yer aldı. "“Feyza Aktan’ın hamile olduğu dönemde Özcan Deniz, evlenmeden önce bir evlilik sözleşmesi yapmak istedi. Sözleşmede, Aktan’ın evlilik birliğinden doğmuş olan ve doğacak tüm haklarından feragat ettiği, bir katkı payı talep etmeyeceği gibi hükümler yer almaktaydı. 25 Ocak 2018’de Deniz’in, Aktan’ı eski sevgilisi Buse Narcı’yla aldattığı haberleri çıktı. Deniz, evi terk edip arkadaşına giden Aktan’ı tehditle eve getirip kapıyı kilitledi. Aktan kurtulmaya çalıştı, ancak Deniz boğazına yapışarak tokatlar attı ve kafasına vurdu. Hamile olan Aktan’ı karnının üstüne gelecek şekilde yere itekleyen Deniz, ‘Abimdeki silahı alacağım, ikimizi de öldüreceğim’ diyerek oradan ayrıldı." ifadeleri er aldı.

İddialar kan dondururken ifadeler şu şekilde devam etti. " Sözleşmeden vazgeçtiğini belirten Özcan Deniz, her şeyin yoluna gireceğine dair söz vererek Feyza Aktan’la evlendi. Çocuk doğduktan sonra evlilik sözleşmesini yeniden gündeme getiren Özcan Deniz, eşi üzerinde baskı kurdu. Çocuğunu ve ailesini düşünen Feyza Aktan, bu sözleşmeyi imzalamak zorunda kaldı. Feyza Aktan, Almanya’da tatildeyken Deniz bir kadınla mesajlaşınca aralarında yine tartışma çıktı. Dilekçede, Deniz’in yine şiddet uyguladığı, “Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm” diye tehdit edildiği ifadelerine yer verildi. Aktan, darp raporu alıp boşanmak istedi."

Feyza Aktan'ın savcılığa ulaştırdığı dilekçesinde "Ercan Deniz, ‘Eğer o raporu bize teslim etmezsen seni öldürtürüm’ diye tehdit etti. Tehditlere dayanamayan Aktan, darp raporunu Deniz’e verdi ve telefonundaki darp fotoğraflarını sildi. Boşanmanın ardından Deniz, ‘Çocuğun velayetini babasına veriyorum’ şeklinde protokolde değişiklik yapılması konusunda sözleşme imzalaması için ölümle tehdit etti. Aktan’ın güvenliği için gerekli tedbirlerin alınmasını istiyoruz." ifadelerine yer verildi. Feyza Aktan'ın savcılık dilekçesi şok etkisi yarattı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER