Fenomen Gelin Adayı Hanife Gürdal'ın kıyafet seçimine Takipçilerinı Delirtti

Katıldığı evlilik programlarıyla ünlen fenomen gelin adayı Hanife Gürdalın köyünden yaptığı paylaşım eleştiri yağmuruna tutuldu. Hanifenin giydiği kıyafetin göbeğinin açık olması takipçileri tarafından eleştirildi.

Fenomen Gelin Adayı Hanife Gürdal'ın kıyafet seçimine  Takipçilerinı Delirtti

Hanife Gürdal'ın kıyafet seçimine eleştiri yağdı

Katıldığı evlilik programlarıyla ünlendikten sonra sosyal medya fenomeni olan Hanife Gürdal, son paylaşımında giydiği kıyafet yüzünden eleştiri oklarının hedefi oldu. Takipçileri, kısa kazak giyen gelin adayını göbeği göründüğü için adeta yerden yere vurdu.

Fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile evlenen ve şimdilerde Trabzon'da yaşayan Hanife Gürdal, 575 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde giydiği korse ile dalga konusu olan Hanife şimdi de göbek üstü kazak giydiği için eleştiri yağmuruna tutuldu.


Köyünde verdiği pozlarla dikkat çeken Hanife'ye birçok olumsuz yorum yapıldı.


Hanife Gürdal'a takipçileri göbeği göründüğü için olumsuz yorumlar yaparak "Hiç yakışmamış", "Bu kıyafetleri giyme cesaretini nerden buldun acaba hayret ediyorum" dedi.


Bazı takipçileri ise üstünün kısa altının uzun kaldığını söyleyerek Hanife'yi güzel giyinememekle suçladı.
 

Geçtiğimiz haftalarda da mutfaktan yaptığı paylaşımla gündeme gelen Hanife, Google'a "Granit tencerede metal kaşık kullanılır mı?" diye yazmış ve cevabı paylaşmıştı.Bir dönemin fenomen gelin adayı, "Dünden beri beni delirttiniz! Tencerem teflon değil granit, metal kaşık kullanılır" mesajını yazmıştı.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2020, 11:04

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER