Farah Zeynep Abdullah Reynmen'e yaptığı hareket Çok konuşuldu

Kamumanset.com - Farah Zeynep Abdullah Reynmen'e yaptığı hareket Çok konuşuldu. Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, geçen günlerde Reynmen adlı Yusuf Aktaş ile beraber ilişki yaşadığı iddialarını yalanlamıştı. Başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın bu açıklamaları çok konuşulmuşrtu. Son olarak güzel oyuncunun cevabı sosyal mdya fenomeni Yusuf Aktaş'ı kızdırdı.

Farah Zeynep Abdullah Reynmen'e yaptığı hareket Çok konuşuldu

Kamumanset.com - Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, geçen günlerde Reynmen adlı Yusuf Aktaş ile beraber ilişki yaşadığı iddialarını yalanlamıştı. Başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın bu açıklamaları çok konuşulmuşrtu. Son olarak güzel oyuncunun cevabı sosyal mdya fenomeni Yusuf Aktaş'ı kızdırdı.

30 yaşındaki oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile Reynmen lakaplı youtuber Yusuf Aktaş bir parkta tenis oynarken objektiflere yansımıştı. Hayranları bu olayı ikili aşk yaşıyor şeklinde yorumlamıştı. Geçen hafta ise oyuncu Farah Zeynep Abdullah iddiaları yalanlamıştı. Farah Zeynep Abdullah samimi açıklamalar ile kalbinin boş olduğunu söylemişti.

Tenis oynarken objektiflere yansıyan ikiliden Farah Zeynep Abdullah “Yazılanların hiçbiri doğru değil. Hayatımda kimse yok” açıklamasını yaparak haberleri yalanlamıştı. Bu sözler üzere Reynmen, Farah Zeynep Abdullah'ı Instagramdan takip etmeyi bıraktı.

Yusuf Aktaş'ın bu hareketi sebebiyle Farah Zeynep Abdullah esprili bir yanıt verdi. 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde canlandırdığı Aylin karakterinin bir caps'ni paylaşan Abdullah, sosyal medya hesabından Reynmen’e gönderme yaptı. Güzel oyuncu “Aylin unfollow yedi” notuyla bu fotoğrafı yayınlaması sosyal medyada çok konuşuldu. 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2020, 14:38

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER