Esra Dermancıoğlu İlginç Açıklama: Bir Erkeğin Beni Aldatması Asla Sorun Değil

Esra Dermancıoğlu İlginç Açıklama: Bir Erkeğin Beni Aldatması Asla Sorun Değil Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu açıklaması ile şaşırttı

Esra Dermancıoğlu İlginç Açıklama: Bir Erkeğin Beni Aldatması Asla Sorun Değil

Esra Dermancıoğlu İlginç Açıklama: Bir Erkeğin Beni Aldatması Asla Sorun Değil Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu açıklaması ile şaşırttı. Oyuncu Murat Balcı ile aşk yaşayan Esra Dermancıoğlu yaptığı açıklama ile hayranlarını şaşırttı. Youtube platformunda yayınlanan Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Esra Dermancıoğlu " Bir Erkeğin Beni Aldatması Asla Sorun Değil" diyerek şaşırttı.

Bir Zamanlar Çukuorva adlı dizide Behice karakteri ile çok konuşulan Esra Dermancıoğlu Gör Beni programına konuk oldu. Esra Dermancıoğlu eşinin kendisini aldattığını itiraf etti. "Biz bir seyahate gideceğiz. O gece arkadaşlarımız gitti, berjerde oturuyoruz. Elinde viski böyle sallıyor. Birden bir şey mi oldu, sen beni mi aldatıyor musun? dedim. Evet dedi. Sonra konuştuk çok konuştuk. Sonra da boşandık. Şimdi çok tatlıyız. Benim kızımın babası çok da şeker bir adam. Ama yani sıkılmış..." açıklamasına yer verdi.

Esra Demancıoğlu sözlerine şu şekilde devam etti. "Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Asla ve bunu adalet sistemine de sokmuyorum. Bir erkeğin ya da bir kadın birbirini aldatma konusun asla adalet içine sokmuyorum. Bu başka bir güdü, istemiyordur başka bir şeydir" ifadelerine yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER