Esra Dermancıoğlu Göğüsleri ile İlgili Gelen Yorumlara Sinirlendi Esra Dermancıoğlu ve Takipçisinin Göğüs polemiği

Esra Dermancıoğlu Göğüsleri ile İlgili Gelen Yorumlara Sinirlendi Esra Dermancıoğlu ve Takipçisinin Göğüs polemiği Esra Dermancıoğlu takipçisi ile tartıştı ortalık karıştı

Esra Dermancıoğlu Göğüsleri ile İlgili Gelen Yorumlara Sinirlendi Esra Dermancıoğlu ve Takipçisinin Göğüs polemiği

Esra Dermancıoğlu Göğüsleri ile İlgili Gelen Yorumlara Sinirlendi Esra Dermancıoğlu ve Takipçisinin Göğüs polemiği Esra Dermancıoğlu takipçisi ile tartıştı ortalık karıştı. Karantina döneminde yaptığı paylaşımlarla olay olan Esra Dermancıoğlu göğüsleri ile ilgili gelen bir yoruma çok sinirlendi. Oyuncu Esra Dermancıoğlu takipçisi ile tartıştı. 52 yaşına giren Esra Dermancıoğlu yeni bir fotoğrafını takipçileri ile paylaşmıştı. 

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu paylaşımına  "Oyunculuk karakterin bedenini aramaktan başlar..." şeklinde not aldı. Esra Dermancıoğlu, Bir takipçisi ise ünlü oyuncunun göğüsleriyle ilgili bir yorum yaptı. Esra Dermnacıoğlu bu yoruma çok sinirlendi. Oyuncu Esra Dermancıoğlu  "İyi karakter verilecek olsa ilk yapacağınız şey meme estetiği gibi duruyor" ifadelerine yer verdi. Başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu ise  "Evet ya da kötü insanların memeleri sarkık iyi insanların memeleri hep dik şey gibi bazı insanların beyinleri küçük bazılarının büyük gibi di mi?" şeklinde yanıt veresi olay oldu.

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun bu yorumuna takipçileri beğeni yağmuru geldi. Birçok dizi ve filmde yer alan başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu takipçisine verdiği cevapla büyük beğeni topladı. 52 yaşına basan ünlü oyuncu Fatmagülün Suçu Ne, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kırgın Çiçekler gibi birçok dizi de yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 00:40

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER