Eser Yenenler İkinci Kez Baba Oldu Eser-Berfu Yenenler Çifti Bebeklerine Ne İsim Verdi?

Eser Yenenler İkinci Kez Baba Oldu Eser-Berfu Yenenler Çifti Bebeklerine Ne İsim Verdi? Eser Yenenler ve Berfu Yenenler'in bebeği dünyaya geldi.

Eser Yenenler İkinci Kez Baba Oldu Eser-Berfu Yenenler Çifti Bebeklerine Ne İsim Verdi?

Eser Yenenler İkinci Kez Baba Oldu Eser-Berfu Yenenler Çifti Bebeklerine Ne İsim Verdi? Eser Yenenler ve Berfu Yenenler'in bebeği dünyaya geldi. Ünlü oyuncu ve komedyen Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler'in bebekleri dünyaya geldi. İkinci oğulları dünyaya gelen çiftin heyecanlı oldukları görüldü.

Başarılı oyuncu ve komedyen Eser Yenenler ikinci kez baba oldu. Acıbadem Maslak Hastanesinde gerçekleşen doğum tam olarak 13:12'de gerçekleşti. Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı Prof. Dr. Mete Güngör tarafından gerçekleşen doğumda Eser Yenenler ve Berfu Yenenler ilk oğulları Kuzey'in ardından ikinci oğullarını kucağına aldılar. Hayranları Berfu-Eser Yenenler çiftinin oğullarına ne ism verdiklerini merak etti.

İSİM AYLAR ÖNCESİNDEN BELLİYDİ

Ünlü oyuncu Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler ikini oğullarının ismine aylar öncesinden karar vermişti. Bu ismi sosyal medya hesaplarından paylaşmışlardı. Eser Yenenler ve Berfu Yenenler dünyaya gelen oğullarına Mete ismini verdiler. İlk oğullarının adı Kuzey olan çift Mete ismini verdikleri ikinci oğullarını bugün kucağına aldılar.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER