Ersin Korkut Diyarbakır İçin Ne Dedi Tepkiler Büyüyor

Ersin Korkut Diyarbakır İçin Ne Dedi Tepkiler Büyüyor Ersin Korkut'tan Diyarbakır için Başkent diye söz etmesi üzerine tepkiler gecikmedi

Ersin Korkut Diyarbakır İçin Ne Dedi Tepkiler Büyüyor

Ersin Korkut Diyarbakır İçin Ne Dedi Tepkiler Büyüyor Ersin Korkut'tan Diyarbakır için Başkent diye söz etmesi üzerine tepkiler gecikmedi. Ünlü oyuncu Ersin Korkut sosyal medya platformu Tik Tok'ta yayınlanan videosu ile tepki topladı. Ünlü oyuncu Diyarbakır için "Seviyoruz Amed'i. Başkentimiz" ifadeleri tepki çekti.

Video kısa sürede binlerce tepki aldı. Oyuncu Ersin Korkut için Twitter'da "Tutuklansın" etiketi açıldı. Ünlü oyuncu Ersin Korkut'un Diyarbakır ziyaretinde yanındaki şahıs ile yaptığı konuşma, sosyal medya platformu TikTok'ta yayınlandı. Yanındaki kişinin sorduğu "Diyarbakır'ı nasıl buldun?" sorusuna cevap veren Korkut, "Diyarbakır, Amed. Bizim başkentimiz" açıklaması tepki topladı. Aynı kişinin yönelttiği "Sen de başkanımız olmak ister misin?" sorusuna ünlü oyuncu "Başkan ben olayım" diye cevap vermesi şaşırttı. Ersin Korkut'un bu sözleri üzerine yanındaki kişi ise "Belki ülke daha iyi yönetilir." dedi.

Olay Twitter'da tepki çekerken Ersin Korkut paylaşımda bulundu. "Binlerce yıllık tarihiyle medeniyetlere beşiklik yapmış kültür başkenti Diyarbakır'dayız." ifadelerine yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER