Enes Batur Kazadan Sonra 1 Milyon Tl'ye Cip Aldı

Enes Batur Kazadan Sonra 1 Milyon Tl'ye Cip Aldı 1 Milyon 350 Bin Tl değerinde Camaro SS Marka otomobili ile kaza yapan Enes Batur kendine yeni lüks bir araç aldı

Enes Batur Kazadan Sonra 1 Milyon Tl'ye Cip Aldı

Enes Batur Kazadan Sonra 1 Milyon Tl'ye Cip Aldı 1 Milyon 350 Bin Tl değerinde Camaro SS Marka otomobili ile kaza yapan Enes Batur kendine yeni lüks bir araç aldı. Sosyal medya fenomeni Enes Batur geçtiğimiz haftalarda Etiler'de sopra giderken Camaro SS Marka otomobili ile ağaca çarparak takla atmıştı. Kazadan yara almadan kurtulan Enes Batur yeni cipiyle Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.

Ünlü Youtuber Enes Batur Kasım ayında Etiler'de kaza yapmıştı. 1 milyon 350 bin tl değerindeki aracı kullanılmaz hale gelen Enes Batur bu kez kendisine cip aldı. Enes Batur 1 milyon değerindeki Hummer marka cipi ile Nişantaşı'nda görüntülendi. Arkadaşları ile City's AVM'den ayrılırken görüntülenen Enes Batur aracını getiren valelere de yüklü miktarda bahşiş vermesi gözlerden kaçmadı. Ünlü Youtuber Enes Batur yine şaşırttı.

Camaro SS markalı aracı kullanılmaz hale gelen Enes Batur bu sefer kendisine cip aldı. Ünlü Youtuber Nişantaşı'nda AVM çıkışı görüntülendi. Arkadaşlarının kameralara selam vermesi ise dikkat çekti. Lüks aracı arkadaşları ile beraber gezintiye çıkan Enes Batur şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER