Enes Batur En İyi Youtuber Ödülünü Alan Danla Bilic'e Laf Attı Danla Bilic'in Olay Enes Batur Cevabı

Enes Batur En İyi Youtuber Ödülünü Alan Danla Bilic'e Laf Attı Danla Bilic'in Olay Enes Batur Cevabı Enes Batur, En İyi Youtuber Ödülünü Aldı

Enes Batur En İyi Youtuber Ödülünü Alan Danla Bilic'e Laf Attı Danla Bilic'in Olay Enes Batur Cevabı

Enes Batur En İyi Youtuber Ödülünü Alan Danla Bilic'e Laf Attı Danla Bilic'in Olay Enes Batur Cevabı Enes Batur, En İyi Youtuber Ödülünü Aldı.  INFLOW Awards töreninde, yakından tanıdıklarımız sosyal medya fenomenleri ödüller aldı. Halk oylaması ile en iyi youtuber ödülünü ise Danla Bilic aldı. Bunun üzerine Enes Batur biraz sinirlendi ve Danla Bilic'e laf attı. Youtube da en çok takpçileri olan kanallardan bir kanala sahip olan Enes Batur, yaptığı paylaşımla olay oldu.

INFLOW Awards töreninde Danla Bilic, en iyi youtuber ödülünü aldı. Bunun üzerine arasının iyi olmadığı Enes Batur "Survivor Şampiyonu Danla biliç en iyi Youtuber ödülü almış lol" diye tweet attı. Ardından Danla Bilic hem Twitter'dan hem de Instagram'dan Enes Batur'a cevap verdi. Türkiye'nin en çok izlenen Youtuber'ı Enes Batur'a Danla Bilic'in cevabı olay oldu. Danla Bilic'in Enes Batur cevabı ise en çok konuşulan olaylardan biri oldu.

Danla Bilic, Enes Batur'a "Senin saklambaç challenge videona mı vereceklerdi katur kutur enes batur" ifadelerine yer verdi. Ayrıca Danla Bilic "Şu Enes'i bolca favlayın ağlamasın lol" şeklinde bir yazı da yazdı. Ayrıca ünlü youtuber ödül aldığı bir kareyi paylaştı ve "Hocam enes ağlıyor" şeklinde yazı yazdı. Olay sonrası Danla Bilic'in takipçileri ve Enes Batur'un takipçileri de atıştılar.

Geçtiğimz aylarda Danla Bilic bir röportajında "Enes bana aşık" deyip olay yaratan iddialarda bulunmuştu. Enes Batur ise bu sözlere gülmüştü.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER