Enes Batur'dan Tepki Çeken Sözler Enes Batur'dan Skandal Paylaşım

Enes Batur'dan Tepki Çeken Sözler Enes Batur'dan Skandal Paylaşım Youtuber Enes Batur'un cinsiyetçi yorumu çok konuşuldu

Enes Batur'dan Tepki Çeken Sözler Enes Batur'dan Skandal Paylaşım

Enes Batur'dan Tepki Çeken Sözler Enes Batur'dan Skandal Paylaşım Youtuber Enes Batur'un cinsiyetçi yorumu çok konuşuldu. Ünlü youtuber ve sosyal medya fenomeni Enes Batur'un sözleri olay oldu. Enes Batur'un Twitter paylaşımı tepki çekti. Enes Batur'un paylaşımı tepki çekti. Youtuber Enes Batur ""Sarışınlar varken esmerlere bakanlar... Evinde Ferrari varken dışarıdaki Tofaş'a bakmak gibi..." ifadelerine yer verdi.

Geçen ay geçirdiği kaza ile sevenlerine hüzne boğan Enes Batur ölümden dönmüştü. Arabası ağaca çarptıktan sonra takla atan Enes Batur kazası ile arabası pert olmuştu. Ardından yeni bir araç olarak jeep tercih etmişti. Sosyal medya fenomeni genç bu sefer kullandığı sözlerle tepki çekti. 

Youtuber Enes Batur, önceki akşam sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj ile tepki çekti. Enes Batur Sungurtekin, "Sarışınlar varken esmerlere bakanlar... Evinde Ferrari varken dışarıdaki tofaşa bakmak gibi..." sözleri ile sosyal medyada tepki yağmuruna tutuldu. Youtube Türkiye'nin en çok abonesi olan kanallarından biri olan Enes Batur'un sözleri cinsiyetçi ve aşağılayıcı olarak algılandı ve sosyal medyada olay oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER