Emina Jahovic'den Nafaka Açıklaması

Emina Jahovic'den Nafaka Açıklaması Mustafa Sandal'ın eski eşinden gelen nafaka cevabı magazin gündeminde bomba etkisi yarattı

Emina Jahovic'den Nafaka Açıklaması

Emina Jahovic'den Nafaka Açıklaması Mustafa Sandal'ın eski eşinden gelen nafaka cevabı magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Sırp asıllı şarkıcı ve Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı Emina Jahovic, nafaka konusunda açıklamalarda bulundu.

Mustafa Sandal'dan iki tane oğlu olan Emina Jahovic yaptığı açıklama ile şaşırttı. Dubai tatilindeki çantalarının fiyatları çok konuşulan Emina "Herkesin çantası yok mu? Sadece benim mi çantam var? Yok gerçekten ben kıyafete çok para harcamıyorum, öyle biri değilim. Aldığım zaman çok klasik ve küçük bir şeyler alıyorum. Daha çok işe yatırıyorum. O benim için çok önemli. Kıyafete çok fazla tutkum yok. İşe yatırıyorum, Emina’yı büyütüyorum" ifadelerine yer verdi. 

Daha önce eski eşi Mustafa Sandal'ın nafaka ödemediği anlaşılınca "Benim diyebileceğim hiçbir şeyim yok. Mahkeme ne karar verecekse onu yapacağız. Hiç yanlış bir şey yapmak istemiyorum ama bazı dengeler var onları korumamız lazım" ifadelerine yer verdi. Magazin muhabirlerinin "Çocukların nafakası değil mi, Mustafa Bey neden böyle bir şey yapıyor?" sorusuna, "Ben çalışıyorum, çocuklar için buradayım. Tabi ki babası da çocukları çok seviyor, o da onlar için elinden geleni yapıyor ama biraz dediğim gibi denge oturtmamız gerek" şeklinde cevap verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER