Elçin Sangu Hakkında Söylenenleri Dalgaya Vurdu

Elçin Sangu Hakkında Söylenenleri Dalgaya Vurdu Elçin Sangu'dan hakkındaki iddialara alaylı bakış..

Elçin Sangu Hakkında Söylenenleri Dalgaya Vurdu

Elçin Sangu Hakkında Söylenenleri Dalgaya Vurdu Elçin Sangu'dan hakkındaki iddialara alaylı bakış.. En Son Haluk Bilginer ve Demet Akbağ ile 9 Kere Leyla adlı filmde yer alan ve başarısı ile gündem olan Elçin Sangu hakkında çıkan haberleri tiye aldı. Ünlü oyuncu kendisi hakkında çıkan haberleri sosyal medya hesabında paylaşarak tiye aldı.

Kiralık Aşk dizisindeki Defne karakteri ile popülerlik kazanan oyuncu Elçin Sangu iddiaya göre yeni projeye kadar kendini eve kapatmıştı. Bu yönde çıkan iddialarla dalga geçen oyuncu paylaşımında "Hiç haberim olmadı neden öyle yapmışım ki? Hep başkalarından duyuyorum aşkolsun Elçin" ifadeleri ile takipçilerine eğlenceli anlar yaşattı.

En son İyi Günde Kötü Günde dizisi erken final yapan oyuncu bir süredir dizi projelerinde yer almıyordu. Netflix orijinal yapım olan 9 Kere Leyla filmi ile gündem olmuştu.

Oyuncu Elçin Sangu hakkındaki iddialarla dalga geçmesi takipçilerini de güldürdü. Başarılı oyuncunun hakkındaki haberlerle dalga geçmesi magazin gündeminde en çok konuşulan haberlerin arasında yer aldı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER